Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Seyşeller Turizm Kurumu, Orta Doğu Tanıtımlarına Yoğunlaşıyor

06 Eylül, 2017 | 17:43

 

Seyşeller

Seyşeller Turizm Kurumu, Orta Doğu’dan aldığı yoğun turist ilgisini arttırarak Orta Doğu pazarından büyük paylar almak için, Orta Doğu tanıtımlarını güçlendirme çalışmasına başladı.

İstatistiklere göre bu yılın Ocak ayından Haziran ayına kadar geçen sürede, Orta Doğu’dan gelen 20,000’in üzerinde ziyaretçi Seyşeller Adalarına seyahat etti. Bu da %30 oranında bir büyümeye karşılık geliyor.

Birleşik Arap Emirlikleri, oldukça iyi durumdaki bir başka pazar olarak öne çıkıyor. Halihazırda üçüncü ana kaynak pazar konumunda bulunan BAE, 20 Ağustos’a kadar geçen sürede Seyşeller’e 18,574 ziyaretçi yolladı ve bu sayı ise %24’lük bir büyümeye işaret ediyor.

 

Seyşeller

Turizme dair sayıların büyümesini sürdürmeyi hedefleyen Seyşeller Turizm Kurumu’nun Dubai’deki bölge ofisi, dış mekan tanıtımlarının yanı sıra taksi, SMS (kısa mesaj) ve YouTube tanıtımlarını kapsayan bir dizi pazarlama girişimini faaliyete geçirmeye hazırlanıyor.

 

 

Seyşeller adaları, son yıllarda Türkiye’den de balayı turları için seçilen önemli Tropik adalar tatil bölgelerinin başında geliyor.

 

Kayynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Orta Doğu, Seyşeller, Seyşeller Turizm Kurumu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları