Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Seyşeller Turizm Kurumu, Orta Doğu Tanıtımlarına Yoğunlaşıyor

06 Eylül, 2017 | 17:43

 

Seyşeller

Seyşeller Turizm Kurumu, Orta Doğu’dan aldığı yoğun turist ilgisini arttırarak Orta Doğu pazarından büyük paylar almak için, Orta Doğu tanıtımlarını güçlendirme çalışmasına başladı.

İstatistiklere göre bu yılın Ocak ayından Haziran ayına kadar geçen sürede, Orta Doğu’dan gelen 20,000’in üzerinde ziyaretçi Seyşeller Adalarına seyahat etti. Bu da %30 oranında bir büyümeye karşılık geliyor.

Birleşik Arap Emirlikleri, oldukça iyi durumdaki bir başka pazar olarak öne çıkıyor. Halihazırda üçüncü ana kaynak pazar konumunda bulunan BAE, 20 Ağustos’a kadar geçen sürede Seyşeller’e 18,574 ziyaretçi yolladı ve bu sayı ise %24’lük bir büyümeye işaret ediyor.

 

Seyşeller

Turizme dair sayıların büyümesini sürdürmeyi hedefleyen Seyşeller Turizm Kurumu’nun Dubai’deki bölge ofisi, dış mekan tanıtımlarının yanı sıra taksi, SMS (kısa mesaj) ve YouTube tanıtımlarını kapsayan bir dizi pazarlama girişimini faaliyete geçirmeye hazırlanıyor.

 

 

Seyşeller adaları, son yıllarda Türkiye’den de balayı turları için seçilen önemli Tropik adalar tatil bölgelerinin başında geliyor.

 

Kayynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Orta Doğu, Seyşeller, Seyşeller Turizm Kurumu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları