Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Seyşeller’de tatilin tam zamanı

21 Ocak, 2014 | 13:57

seyseller-balayi-turlari Tropik bir cennette kaybolmak ve şehrin gürültüsüyle stresinden uzaklaşmak istiyorsanız 115 adadan oluşan Seyşeller, irili ufaklı adaları ile adeta düşle gerçek arası bir tatil imkanı sunuyor.

Şeyseller turlarını cazip hale getiren pek çok nokta var; Volkanik kayaların arasındaki bembeyaz kumsallar, eşsiz su altı zenginliği ve yemyeşil doğa…

Hint Okyanusu’nun incilerinden olan Seyşeller, özellikle balayı çiftleri ve çocuklu aileler için idealdir. Romantik balayıların adresi olarak gösterilen Seyşeller, kristal berraklıktaki denizin kavuştuğu bembeyaz kum plajlar ile çiftler için harika bir balayı sunuyor.

ŞEYSELLER BALAYI TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Uzun yıllardan beri özellikle Avrupalı turistlerin gözdesi konumunda olan Seyşeller, toplam 115 adadan oluşuyor.

Mahe Adası, Praslin Adası ve La Digue Adası, Seyşeller’in en gözde ve en çok turist çeken adaları olarak biliniyor.

Seyşeller’in en büyük adası olan Mahe’nin berrak sularında yüzmenin yanı sıra şnorkel ve su sporları da yapılmaktadır. Dünyanın en güzel 10 plajı arasında yer alan Anse Lazio ve Anse Georgette ise Şeysellerin ikinci büyük adası olan Praslin’de bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
La Digue Adası, Mahe, Mahe Adası, Praslin Adası, Seyşeller, Seyşeller Balayı, Seyşeller balayı turları, Seyşeller denizi, Seyşeller hakkında bilgi, Seyşeller nasıl gidilir, Seyşeller nerede, Seyşeller tatil, Seyşeller turları, Seyşeller turu,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları