Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Seyşeller komik transfer haberiyle gündemde

04 Kasım, 2013 | 14:36

Andy Morrison

Dünyanın en gözde balayı ülkelerinden Seyşeller futbolda komik bir transfere imza attı. Seyşeller Futbol Federasyonu, Andy Morrison diye isim benzerliği olan amatör bir antrenörle sözleşme imzaladı.

Seyşeller Futbol Federasyonu tarihin en büyük yanlış transferine imza attı. Seyşeller milli takımının başına Manchester City’nin eski ünlü futbolcularından Andy Morrison’u getirdiğini sanan futbol federasyonu, hatasını anladı. Ancak bu hatadan sonra yaşananlar ise olayı bambaşka bir noktaya getirdi.

Seyşeller’de tatil yapan amatör futbol antrenörü Andrew Amers Morrison’la 2 yıllık sözleşme yapan federasyon hatasını anladıktan sonra amatör hocaya 6 ay şans tanıdı.

Federasyon başkanı Suketu Patel, bu şansı yanlışlıkla da olsa yakalayan hocaya kendini ispat etmek için 6 ay süre tanıyacaklarını açıkladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
andy morrison, andy morrison seyşeller, Seyşeller, seyşeller andy morrison, seyşeller futbol, seyşeller haber, seyşeller haberleri, seyşeller transfer,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları