Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Seyşeller Balayı turunun faturası belli oldu

26 Kasım, 2014 | 12:28

Ünlü aktör George Clooney’nin balayı turu, en az düğünü kadar ses getirdi. Tercihlerini turizm cenneti Seyşeller’den yana kullanan Clooney ve eşi, muhteşem balayıları için bakın ne kadar harcadı?

İtalya’nın kanalları ile ünlü tarihi şehri Venedik’te, avukat sevgilisi Amal Alamuddin ile evlenen George Clooney’nin, düğün için yaptığı harcamalar günlerce konuşulmuştu.

Çift, görkemli düğünlerinden sonra sessiz sedasız Hint okyanusunun incisi Seyşeller’de balayı turuna çıkmıştı. Seyşeller Balayı Turu boyunca her birinin kendine ait havuzu olan 11 adet villanın yer aldığı Resort kompleksinde kalan George Clooney ve Amal Alamuddin’in bu mükemmel balayı için tam 47 bin sterlin (170 bin TL) harcadı.

Standart yemek menüsü yerine konukların kişisel tercihlerine göre yemek hazırlanan 11 numaralı villada kalan çift, bir gecede 3 bin 200 sterlin (11 bin 775 TL) harcadı.

Bozulmamış doğası, beyaz kumlu plajları ve turkuaz mavisi denizi ile “cennetten bir köşe” yorumlarının yapıldığı Seyseller’de daha önce de İngiltere veliaht prensi William ve eşi Cambridge Düşesi Kate’in balayı yapmıştı.

Venedik’te Balayı Başkadır! Tıklayın…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amal Alamuddin, Amal Alamuddin George Clooney, Amal Alamuddin kimdir, Amal Alamuddin venedik, George Clooney, George Clooney balayı, George Clooney eşi, George Clooney evlendi, George Clooney haberleri, George Clooney İtalya, George Clooney Kimdir, George Clooney Londra, George Clooney şeyseller, George Clooney Venedik, Seyşel Adaları, Seyşeller, Seyşeller Balayı, Seyşeller balayı turları, Seyşeller Balayı Turu, Venedik,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları