Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Seyahat teknolojileri Travel Turkey İzmir’de fark yaratacak!

06 Eylül, 2018 | 12:13

Seyahat teknolojileri Travel Turkey İzmir'de fark yaratacak!

Seyahat teknolojileri Travel Turkey İzmir’de fark yaratacak. Geliştirdiği yeni konseptler ile sektöre hareket kazandıran Travel Turkey İzmir Fuarı, bu yıl seyahat teknolojileri ile fark yaratacak. Fuarda ayrıca Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi de 4. kez düzenlenecek.

Dünya ve ülke turizmini İzmir’de buluşturarak Türkiye’de her mevsim turizmin canlı tutulmasını sağlayan Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi, bu sene 6-8 Aralık 2018 tarihleri düzenlenecek.
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ ve TÜRSAB ortaklığıyla, Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde Fuar İzmir’de bu sene 12. kez kapılarını açmaya hazırlanan fuar, 2019 turizmindeki yenilikleri de görme şansı sunacak.

Seyahat teknolojileri Travel Turkey İzmir’de fark yaratacak

Geçtiğimiz yıl 36 ülkeden 1284 katılımcının yer aldığı, 44 bin 589 ziyaretçinin geldiği Travel Turkey İzmir Fuarı, her yıl katılımcılarına sunduğu fırsatlar ile büyümeye ve dünya turizm sektöründe tanınmaya devam ediyor.

Geliştirdiği konseptler ile hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin turizm sektöründeki ihtiyaçlarına cevap veren fuar bu yıl hizmet sektörünün bilgi teknolojilerindeki payının giderek artmasıyla birlikte sektörün en önemli konularından biri olan seyahat teknolojileri ile ön plana çıkacak.

Acente ve otellere sistem alt yapısı sağlayan ulusal ve uluslararası yazılım sistemlerinin tanıtılacağı özel alanda, rezervasyon sistemleri ile turizm sektörünü online platforma dönüştüren yazılımlar da tanıtılacak.

Travel Turkey İzmir Fuarı üç gün sürecek

Dünya turizm devlerini bir araya getiren ve açıldığı andan itibaren ülkenin turizm rakamlarına etki etmeyi hedefleyen Travel Turkey İzmir Fuarı, ticari boyutuna vurgu yapmak için bu sene üç gün sürecek.

Acente ve tur operatörleri, oteller ve konaklama tesisleri, havayolu şirketleri, iş ve kongre turizmi, sağlık turizmi, yat ve kruvaziyer turizmi, marinalar, yurt içi ve yurt dışı bakanlıklar, konsolosluklar, turizm merkezleri, birlik ve dernekler, uluslararası destinasyonlar, turizm taşımacılığı, kongre ve ziyaretçi büroları, otel ekipmanları, aktif turizm ve macera turizmi, kültür turizmi, spor turizmi, eğitim turizmi, bankacılık ve sigorta şirketleri, turizm teknolojileri ile turizm medya kuruluşlarından oluşacak B Holü ilk iki gün sadece profesyonel ziyaretçiye açık olacak.

Gastronomi Turizmi Kongresi de 4. kez düzenlenecek.

Fuarda A Holü ise üç gün boyunca hem sektör profesyonellerine, hem de halka açık olup tüm bölgelerden Kalkınma Ajansları, valilikler, belediyeler, beldeler ile park ve kent ekipmanlarından oluşacak. Burada yer alan bölgeler turizm zenginliklerini, yerli ve yabancı turizm yatırımcıları, acenteler, satın alıcılar ve tatil planı yapmakta olan son tüketicilere tanıtma fırsatı yakalayacak.

BU arada bu yıl A Holü’nde fuarla eş zamanlı düzenlenen ve dünyanın önde gelen gastronomi ve turizm uzmanları ile eğitimcileri bir araya getirerek Türkiye’nin gastronomi potansiyelini dünyaya tanıtmayı hedefleyen Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi de 4. kez düzenlenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fuar İzmir, Gastronomi Turizmi Kongresi, İZFAŞ, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Travel Turkey İzmir Fuarı, Türsab,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları