Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sevgililer Gününde alınabilecek özel hediyeler

11 Şubat, 2015 | 10:17

14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala özel bir hediye arayaşları hız kazandı. İşte sevgilinize sunabileceğiniz en güzel ve özel hediyeler…

Şubat denildiğinde akla gelen ilk şey çoğu kişi için Sevgililer Günü. Hepimiz O günü daha özel kılacak hediyelerin arayaşı içindeyiz. Yaklaşan Sevgililer Günü öncesi sevgilinize sunabileceğiniz en özel hediyeler haberimizin içinde. İşte o seçenekler…

Başbaşa romantik bir tatil

Sevgilinize kendisini özel hissetirecek şehirler sizi bekliyor.  Aşkın şehri Paris, hemen her köşesinde romantizmin izlerini taşıyan şehirde, kültür  ve sanat etkinliklerine katılabilir, Eiffel Kulesinden Fransa‘nın eşsiz manzaralarını izleyebilirsiniz. 

Diğer bir seçenek ise kanallar kenti Venedik. Avrupanın tarihi dokusunu koruyan en romantik şehirlerinden olan Venedik’te gondol turlarına katılabilir ve bu yıl aynı tarihe denk gelen Venedik Karnavalında unutamyacağınız bir deneyim yaşabilirsiniz.

Kuzeyin Venedik’i St. Petersburg’u da şeçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Rusya’nın kültür başkenti olarak bilinen kent, sanat ve tarihle iç içe bir kaç gün geçirmek isteyen Sevgililer için güzel bir seçenek. 

İspanya‘nın en ünlü şehirleri Madrid ve Barselona, tarih kokan dar sokakları, İspanyol mutfağının en leziz yemekleri ve dünyaca ünlü şarabı ile romatik bir Sevgililer Günü için en ideal şehirlerden.

Sıcakları özleyen maceraperest çiftler için Dubai dikkat çekici bir seçenek. Golf, yelken, dalış, kum kayağı ve çölde safari gibi pek çok alternatifler sunan Dubai’de bembayaz kumlarla kaplı plajlarda yazı yeniden yaşayabilirsiniz.

Şimdi elinize bir kağıt kalem alın ve sevgilinizin gitmekten hoşlanacağı ülkeleri düşünün ve not edin. Daha sonra seçenekler arasından en romantik olanı seçin ve iki adet uçak bileti alın.

Sevgililer Günü tatil seçenekleri için tıklayın

Fotoğraflarla siz

Albümünüzü elinize alın ve sizin için en özel olan anlarda çektirdiğiniz fotoğraflardan bir kolaj oluşturun. Unutamdığınız anılardan oluşan albüm hoş bir sürpriz olabilir.

Mutluluk dolu bir hediye

Sevgililer Gününde, gül kapaklı kalpli çikolata kutusu, kırmızı kalpli çikolata buketiaşk sepeti ve  kırmızı güllü sürpriz kutu gibi özel tasarım hediyeler, sevgiliniz için romantik seçenekler  arasında. Özel tasarım hediyeler için tıklayın

Klasik bir hediye

Belki biraz klasik gelebilir ama mum ışığında kendi ellerinizle hazırladığınız romantik bir yemek ve hafif bir müzik Sevgililer Gününün vazgeçilmezlerinden.

Geçmişe yolculuk

Sevgilinizi eski günlere geri götürmek istiyorsanız ona çocukluğundan kalma fotoğraflarla hoş bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Kendi şarkınızı yazın

Müzikle aranız iyiyse sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediye onun için yazdığınız bir şarkı olabilir. Kendi sesinizle seslendireceğiniz bir şarkı sevgilinize kendini özel hissetirecektir.

Sade ve romantik

Romantizmin simgesi kırmızı güller sade bir hediye için en uygun seçenek. İster işyerine isterseniz de eve; Ona “Seni seviyorum” notuyla göndereceğiniz tek bir kırmızı gül kalbini ısıtacaktır.

Gazete ve bilboard ilanı

Sevgililer Günü’nde gazetelerde çıkan aşk ilanlarını hepiniz görmüşsünüzdür. Siz de bir gazete ilanı ile ona olan aşkınızı herkese duyurabilirsiniz. Maddi durumunuz elveriyorsa, sevgilinizin evinin yakınlarında bir billboard kiralayıp oradan aşkınızı ilan etmeyi de düşünebilirsiniz.

Tanışma hikayesi

İlginç ya da romantik bir tanışma hikayeniz varsa bunu ona onu ne kadar çok sevdiğinizle birlikte satırlara döküp küçük bir kitapçık olarak sunabilirsiniz.

Aşkınızı anons edin

Sevgililer Gününde bir mağazaya alışverişe gidin. Sonra aniden ortadan kaybolun ve onu ne kadar çok sevdiğinizi mağaza mikrofonlarından anons edin. Sevgiliniz şaşıracaktır ama size olan sevgisi biraz daha artacaktır.

Tuttuğu takımın ürünleri

Erkek arkadaşınız spor düşkünü ise taraftarı olduğu takımın lisanslı ürünleri onu mutlu etmeye yetecektir. Malum havalar soğuk önceliğiniz atkı, bere , kaban ya da eldivenden yana olabilir.

Küçük ama özel

Sevgiliniz işi gereği çok fazla takım elbise giyiyorsa Ona özel tasarlanan manşet kısmına ad ve soyadın ilk harfi işlenmiş bir gömlek alabilirsiniz. Bu kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır. Kol düğmeleri, dolmakalem, cüzdan, anahtarlık yine alternatifler arasında olabilir.

Risk almak istemeyenlere

Sevgilinizin hediyeniz ile mutlu olup olmayacağını düşünüyoesanız klasik ama her zaman tutan ayakkabı, kol saati, parjüm ve traş makinası tercih edilebilir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
14 Şubat, 14 Şubat hediye, 14 Şubat hediyeleri, 14 Şubat Sevgililer Günü, alternatif hediyeler, ceviz ağacı, Sevgililer Günü, Sevgililer Günü erkek hediye, Sevgililer Günü hangi gün, Sevgililer Günü hediyeleri, Sevgililer Günü kadınlar için hediye, Sevgililer Günü ne hediye alınır, Sevgililer Günü tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları