Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sevgililer Günü turları için geç kalmayın

10 Ocak, 2012 | 16:35

Sevgililer Günü turları için geç kalmayın / Turizm Haberleri

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken,bu anlamlı günde sevgilisine sürpriz yapmak isteyenler farklı organizasyonlar araştırmaya başladılar. Sevgilisine hediyenin yanı sıra unutulmayacak bir gün geçirtmek isteyenler, Sevgililer Günü turlarına büyük ilgi gösteriyorlar.

Sevgililer Günü ‘ne özel turlar için araştırma yapanlar, turizm şirketlerinin hazırladığı paketleri incelemeye başladılar.

Tur şirketleri Sevgililer Günü ‘nde yurtiçi ve yurtdışında farklı tur seçenekleri ile çiftlere romantik bir tatil vaad ediyor.

Sevgililer Günü turları… Nereye gitmeli?

Sevgililer Günü turları için oldukça geniş seçenekler bulunuyor. Ama en özel tur seçenekleri şöyle;

Aşk şehri Paris,eğlencenin başkenti Amsterdam, ihtişamlı şehir Roma, kırmızının en çok yakıştığı ışıltılı şehir Londra,romantiklerin ilk durağı Venedik,ihtirasın simgesi Barcelona, gecelerin şehri Berlin, rüyalar ülkesi Maldivler, cennetten bir köşe Koh Samui, Mozart ‘ın şehri Salzburg, macera severlerin ilk durağı Prag, sofistike bir ortam St.Moritz, sıradaşı bir şehir Torino, asi Küba ve sirtakili geceler için Atina…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amsterdam, Atina, Barcelona, Berlin, Koh Samui, Küba, Londra, mladivler, Paris, Prag, Roma, Salzburg, Sevgililer Günü, Sevgililer Günü 2012, Sevgililer Günü tur, Sevgililer Günü Turları, Sevgililer Günü turu, St. Moritz, Torino, Venedik,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları