Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sevgililer Günü’nde romantik şehirlere gidin

06 Şubat, 2014 | 12:10

sevgililer-gunu-pegasus Pegasus Hava Yolları, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü yurtdışında romantik şehirlerde geçirmek için “atlayıp gitsem” diyen çiftlere farklı alternatifler sunuyor.

14 Şubat’ta sevgililerine romantik bir sürpriz yapmak için Pegasus ile Paris’e uçan Pegasus misafirleri, Saint Nehri kıyısında bisiklet keyfi yapabilir ya da Londra’da London Eye’da aşk tanrısı Cupid’in Kapsülü’nde romantik bir geziye çıkabilir, Roma’da aşk Çeşmesi’ne para atıp aşklarını ölümsüzleştirebilirler.

Alternatif bir kutlama yapmak isteyen Pegasus misafirleri ise Amsterdam’ın kanallarında gezip, kafelerinde şehrin tadını çıkarabilir, Viyana’da opera izleyip birbirinden lezzetli çikolatalar tadabilir, yazın favori merkezleri olan Barselona ve Marsilya’da sakin kış günlerinin tadını çıkarabilirler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
14 Şubat, 14 Şubat Sevgililer Günü, Barselona, Barselona İspanya, Pegasus Hava Yolları, Sevgililer Günü amsterdam, Sevgililer Günü fransa, Sevgililer Günü ispanya, Sevgililer Günü londra, Sevgililer Günü paris,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları