Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

World Travel Service’den dev Sevgililer Günü promosyonu

20 Ocak, 2012 | 18:31

Dünyaca ünlü tur operatörü World Travel Service Sevgililer Günü için dev bir promosyon hazırladı.

Daha önce de spor, kayak, Avrupa, Uzakdoğu turlarında önemli promosyonlar yapan World Travel Service (WTS), Sevgililer Günü’nü de unutmadı.

WTS’nin en çok dikkat çeken promosyonları ise Atletico Madrid & Valencia maçına seyahat paketi alan herkese maç bileti hediyesi ve Barcelona Kulübü işbirliğinde Real Madrid – Barcelona karşılaşmasına rezervasyon yaptıracak herkese 2 gece bedava otel konaklaması hediyesiydi.

Şirketin 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırladığı çok özel programa göre, standart paket alan herkese ikinci kişi ücretsiz! Sevgililer Günü standart paketi alan kişilerde 2 kişi ücretsiz tatil hakkına sahip oluyor. Sevgililer günü standart paket alanlarda ikinci kişi ücretsiz uçak bileti ve otel konaklaması kazanıyor.

Dünyanın en romantik şehirlerinde Sevgililer Günü

WTS’nin sevgililer günü için hazırladığı standart paketler Roma, Bangkok,Venedik, Milano, Madrid, Barcelona,Paris, Atina, Prag, Viyana, Amsterdam, Berlin gibi birçok turistik destinasyonu kapsıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
14 Şubat Sevgililer Günü, Sevgililer Günü otel rezervasyonu, Sevgililer Günü promosyonu, Sevgililer Günü tur, Sevgililer Günü turu, World Travel Service, World Travel Service promosyon, World Travel Service Sevgililer Günü, WTS Sevgililer Günü,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları