Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sevgililer günü otel rezervasyonları için geç kalmayın

01 Şubat, 2010 | 16:41

Sevgililer günü otel rezervasyonları için geç kalmayın Sevgililer gününde romantik bir akşam geçirmek isteyenler otel rezervasyonlarını yaptırmaya başladılar.

14 Şubat Sevgililer günü için eşlerine,sevgililerine güzel sürpriz yapmak isteyenler otellerin bu geceye özel seçeneklerini araştırıyorlar.

Yurtiçinde birbirinden lüx otellerin sevgililer günü programları bulunuyor.

Sevgililer gününü yurtiçinde geçirmek isteyenler genellikle İstanbul otellerini ve yakınlarını tercih ediyor. İstanbul’da sevgililer gününe özel programlar hazırlayan otellerin başında Marriott İstanbul Asia, Sheraton Ataköy Hotel, Ataköy Marina Hotel, Wow Hotel, Klassis Resort Hotel, Taşlık Otel, Dedeman İstanbul gibi lüx oteller bulunuyor.

Şıklığın ve lüxün birleştiği bu otellerde canlı müzik, akşam yemeği, konaklama,brunch, sürpriz hediyeler gibi birçok seçenekleri bulabiliyorsunuz. Sevgililer günü için hazırlanmış bu  paketlerin fiyatları ise 150 TL den başlıyor.

Sevgililer gününü İstanbul yakınlarında geçirmek isteyenler için ise Büyük Abant Oteli, Güral Sapanca, Richmond Nua Wellness Park, Bursa Almira Otel, Sheraton Çeşme gibi otellerin paket programları bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sevgililer Günü İstanbul Otelleri, Sevgililer Günü İstanbul yakınları, Sevgililer Günü Lüx Oteller, Sevgililer Günü Otel, Sevgililer Günü Otel Rezervasyonları, Sevgililer Günü Otelleri, Sevgililer Günü Programları, Ucuz Sevgililer Günü Otelleri,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
01 Şubat, 2010

Mühim olan böyle özel bir gün
ün unutulmamasi,Sevgililerin
sectikleri yerin önemi ise hic
unutamiyacaklari cok güzel bir
gün gecirmeleridir.Sevmek ve
Asik olmak kadar güzel bir sey
yok.Eger Sevgililerin birbirle
rine her zaman Saygili ve Sevg
ili olmalari gibi,Saygi olma
dan Sevgi olmaz.SEV;SEV;SEV

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Şubat 1st, 2010 at 20:09 Ünal Özsen mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları