Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sevgililer Günü’nü Camogli’de Kutlayın

04 Şubat, 2014 | 09:05

liguria-sevgililer-gunu

İtalya’nın meşhur kıyı şeridi Liguria’daki Camogli’de 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlama planları yapan dünyanın pek yerinden seyahat tutkunu için şehir süsleniyor.

NationalTurk’ün haberine göre; İtalya’da ortaya çıkan Sevgililer Günü etkinliği, ülkede Avrupa ve Amerika’daki gibi kutlanmıyor. Bu kıtalarda Sevgililer Günü kutlamaları son yıllarda çoğunlukla ticari bir hal aldı ancak İtalya, tarihine sahip çıkmaya çalışarak bu özel günü İtalyan kültür geleneklerini yaşatmak için değerlendirmek istiyor.

Huzurun ve romantizmin şehrinde sevgililer günü

2014 yılının 14 Şubat’ı sizler için huzur ve romantizm dolu geçsin istiyorsanız Liguria’daki Camogli doğru seçenek olabilir. Bölge eskiden yalnızca balıkçıların köyü olarak biliniyordu. Son yıllarda turistlerin dikkatini çekmiş olsa ve şehir nüfusu artmış olsa da, hala liman balıkçı tekneleri ve pastel tonlarda evlerle dikkat çekiyor. Son günlerde Sevgililer Günü için pek çok hazırlık yapılsa da şehir tüm yıl sakinliğini koruyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
14 şubat italya, camogli, İtalya, İtalya Balayı, italya gelenek, italya kültür, italya romantizm, italya sevgililer, italya sevgililer günü, İtalya Turları, İtalya Turu, liguria,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları