Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sevgiler Günü için en ideal turlar

11 Şubat, 2014 | 10:20

Aşk ayı Şubat’ın gelmesi ile birlikte yurtiçi ve yurtdışı turlara ilgi arttı. Kimisi sevdiği ile birlikte romantik bir gün yaşamak için Sevgililer Günü için programını çoktan ayarladı, kimisi ise hala ne yapacağına karar veremedi.

venedik-sevgililer-gunu  Bu özel günde sevdiğini şaşırtmak isteyen ve hala karar verememiş olanlar için en romantik 3 şehir alternatifi…

Aşk Şehri Paris

Romantizmle özdeşleşmiş şehirlerden biri olan Paris, Sevgililer Günü’nü geçirmek için en ideal şehirlerden biri. Bu sofistike, romantik ve büyüleyici şehirde sevdiğinizle birlikte mutlaka Eyfel Kulesi’nde fotoğraf çekilmeli, tüm dillerde “Seni Seviyorum” yazılmış olan aşk duvarını ziyaret etmeli ve Champs Elysees’de rengarenk makaronlardan yiyerek şehri keşfetmenin keyfini çıkarmalısınız.

Paris Turları İçin Tıkayın

Eğlencenin Başkenti Amsterdam

Sıradışı bir tatil isteyenler için en iyi alternatiflerden olan özgürlüklerin şehri Amsterdam, sevgilinizle eğlence dolu anlar yaşamak için ideal. Amsterdam’ın büyüleyici atmosferi eşliğinde sevdiğinizle bisiklete binip, Vondelpark’ta piknik yapabilir, Dam Meydanı, Kırmızı Fener Sokağı ve Kraliyet Saray’nı fotoğraflayarak mutluluk dolu anılar biriktirebilirsiniz. Kuzey’in Venedik’i olarak anılmasına sebebiyet veren o meşhur kanalları mutlaka görmeniz gereken yerler arasında yer alıyor.

Amsterdam Turları İçin Tıkayın

Rüya Şehir Venedik

İtalya deyince akla ilk gelen şehirlerden olan Venedik, sevgililerin aşk dolu bir seyahat yapabilecekleri sayılı şehirler arasında yer alıyor. Kanalları ve gondolları ile ünlü bu kentte, sevdiğinizle beraber göz alıcı mimarinin, San Marco’s Meydanı’nda canlı müziğin ritminin, tarih kokan dar sokakların ve elbette leziz yemeklerin keyfini çıkarın. Özellikle başlangıç tarihi Sevgiler Günü’ne denk gelen geleneksel Venedik Karnavalı’nı mutlaka deneyimlemelisiniz.

Venedik Turları İçin Tıkayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
14 Şubat Sevgililer Günü, Amsterdam, Amsterdam sevgililer günü, Amsterdam turu, Aşk Şehri Paris, Sevgililer Günü, sevgililer günü promosyon, Sevgililer Günü promosyonu, Sevgililer Günü Turları, Sevgililer Günü yurtdışı, Venedik, Venedik sevgililer günü, Venedik turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları