Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Serena Williams ülkesi Amerika’da tatil yapıyor

17 Nisan, 2014 | 12:12

Dünya sıralamasının zirvesinde yer alan Serena Williams, yılın yorgunluğunu atmak için tercihini ülkesinden yana kullandı. Amerikalı tenisçi Miami tatili sırasında objektiflere takıldı.

Amerikalı tenisçi Serena Williams, ülkesinde tatil yapıyor. 17 Grand Slam şampiyonluğu bulunan Williams, tüm yılın yorgunluğunu Miami denizinin serin sularında atıyor.

Bir arkadaşıyla birlikte kumsalda görüntülenen 32 yaşındaki başarılı sporcu, kıvrımlı hatlarıyla dikkat çekti. Williams, bir dergiye verdiği röportajda “Kıvrımlarını sevmeyi öğrendiğini” söylemişti.

Başındaki bandanayı ve güneş gözlüklerini hiç çıkarmayan Serena Williams, üst ve alt kısmı farklı renklerdeki bikinisiyle de bakışları üzerine topladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerika, Amerika haberleri, Amerika Miami, Amerika tatil, amerika turu, Grand Slam, Serena Williams, Serena Williams amerika, Serena Williams haberleri, Serena Williams kalça, Serena Williams miami, Serena Williams miami amerika, Serena Williams miami tatil, Serena Williams photo, Serena Williams resimleri, Serena Williams tatil, Serena Williams usa,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları