Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Seren Serengil Uludağ’da olay çıkardı

13 Ocak, 2010 | 15:46

Seren Serengil Eşi Musa Aytun’la yaşadığı sorunlar yüzünden şu günlerde morali bozuk olan Seren Serengil, geçtiğimiz hafta Uludağ’da olay çıkardı.

Bir grup kız arkadaşıyla birlikte Ayyash adlı gece kulübüne giden Seren Serengil için gecenin ilk saatlerinde her şey güzeldi. Bir süre sonra aldığı alkolün de etkisiyle efkar sigarası yakan ünlü şarkıcı, mekanın yetkilileri tarafından uyarıldı.

Kapalı mekandaki sigara içme yasağı yüzünden uyarılan Seren Serengil’in yetkililere tepkisi “Ben Seren Serengil’im, istediğim yerde sigara içerim” şeklinde oldu.

Çaresiz kalan mekanın yetkilileri, jandarmaya haber verdi. Mekana gelen jandarma ekipleri, Seren Serengil’i zorla mekandan dışarı çıkarttı ve Serengil 69 TL’lik para cezasına çarptırıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Seren Serengil, Seren Serengil Haberleri, Seren Serengil Kimdir, Seren Serengil Uludağ, Seren Serengil Uludağ Tatili, Uludağ Seren Serengil, Uludağ Seren Serengil Musa Aytun,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları