Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Senfoni Orkestrası ve Koreli sanatçılar aynı sahnede

26 Ekim, 2013 | 15:08

koreli-sanatcilar Türkiye-Güney Kore Dostluk Haftası kapsamında düzenlenen konser, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası ve Koreli sanatçıları aynı sahnede buluşturdu.

Küçükçekmece Belediyesi ve Koreliler Derneği tarafından Türkiye’nin en büyük gösteri merkezi Küçükçekme Arenamega’da ortaklaşa gerçekleştirilen bu özel konseri, Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay ve Başkan Yardımcıları başta olmak üzere, birçok sanatsever izledi.

Şef Song-Cin Kim yönetimindeki dev orkestraya Daeseok Jeong ‘Geomungo’, Jiyun Song ‘Dageum’, Sori Choi ‘Jangoo’ yöresel çalgıları ve Hyun Sook Tekin de piyano ile eşlik etti.

Katılımcıların Kore’nin yöresel çalgılarıyla birlikte klasik muziğe doyduğu gecenin sonunda ise, Aziz Yeniay Koreli sanatçılara çiçek takdim ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. Ayrıca; Güney Kore temsilcisi de Aziz Yeniay’a hediye takdim etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aziz Yeniay, Güney Kore, Güney Kore Dostluk Haftası, Güney kore Haberleri, Güney Kore şarkıları, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, Koreli sanatçılar, Senfoni Orkestrası, Türkiye-Güney Kore,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları