Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Senfoni Orkestrası ve Koreli sanatçılar aynı sahnede

26 Ekim, 2013 | 15:08

koreli-sanatcilar Türkiye-Güney Kore Dostluk Haftası kapsamında düzenlenen konser, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası ve Koreli sanatçıları aynı sahnede buluşturdu.

Küçükçekmece Belediyesi ve Koreliler Derneği tarafından Türkiye’nin en büyük gösteri merkezi Küçükçekme Arenamega’da ortaklaşa gerçekleştirilen bu özel konseri, Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay ve Başkan Yardımcıları başta olmak üzere, birçok sanatsever izledi.

Şef Song-Cin Kim yönetimindeki dev orkestraya Daeseok Jeong ‘Geomungo’, Jiyun Song ‘Dageum’, Sori Choi ‘Jangoo’ yöresel çalgıları ve Hyun Sook Tekin de piyano ile eşlik etti.

Katılımcıların Kore’nin yöresel çalgılarıyla birlikte klasik muziğe doyduğu gecenin sonunda ise, Aziz Yeniay Koreli sanatçılara çiçek takdim ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. Ayrıca; Güney Kore temsilcisi de Aziz Yeniay’a hediye takdim etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aziz Yeniay, Güney Kore, Güney Kore Dostluk Haftası, Güney kore Haberleri, Güney Kore şarkıları, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, Koreli sanatçılar, Senfoni Orkestrası, Türkiye-Güney Kore,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları