Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Selma Yılmaz’a TÜRSAB baskısı

10 Kasım, 2009 | 18:38

Selma Yılmaz Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin (TÜRSAB) 6 Aralık’ta yapılacak 19. Olağan Genel Kurulu öncesinde seçim çalışmaları hızla devam ediyor.

Mevcut başkan Başaran Ulusoy’un haricinde Serhat Uslan ve Cem Polatoğlu başkan adaylıklarını açıklamıştı.

Turizm camiasında adaylıklarını açıklayanların haricinde ise aday olması yönünde baskı yapılan isim Selma Yılmaz.

IATA Seyahat Acenteleri Derneği (ISAD) Başkanı Selma Yılmaz’ın TÜRSAB başkanlığına adaylığını koyması için çok sayıda acente yetkilisinin baskı yaptığı öğrenilirken Yılmaz sessizliğini koruyor.

Selma Yılmaz hatırlanacağı gibi bankaların usulsüz bir biçimde turizm acenteciliği faaliyetleri yapması karşısında hukuk mücadelesi başlatmış ve turizm sektöründe büyük takdir toplamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
IATA Seyahat Acenteleri Derneği, ISAD, Selma Yılmaz, Selma Yılmaz ISAD, Selma Yılmaz TÜRSAB, Türsab, TÜRSAB Başkan Adayları, TÜRSAB Genel Kurul, TÜRSAB Genel Kurul Haberleri, TURSAB Haberleri, TÜRSAB Seçimleri,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Selim İLERİ
13 Kasım, 2009

Selma Yılmaz’ı Türsab başkanı olarak görebilmek bu ülke için henüz çok erken, Bu ülkede iyi işler yapan, çalışan ve emekçinin hakkını koruyan insanlar, kolay kolay bir yerlere maalesef gelemiyor. Başaran Ulusoy’u şimdiden tebrik ederim, bu senede kazanacağına eminim.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Kasım 13th, 2009 at 12:48 Selim İLERİ mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları