Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Selma Yılmaz’a TÜRSAB baskısı

10 Kasım, 2009 | 18:38

Selma Yılmaz Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin (TÜRSAB) 6 Aralık’ta yapılacak 19. Olağan Genel Kurulu öncesinde seçim çalışmaları hızla devam ediyor.

Mevcut başkan Başaran Ulusoy’un haricinde Serhat Uslan ve Cem Polatoğlu başkan adaylıklarını açıklamıştı.

Turizm camiasında adaylıklarını açıklayanların haricinde ise aday olması yönünde baskı yapılan isim Selma Yılmaz.

IATA Seyahat Acenteleri Derneği (ISAD) Başkanı Selma Yılmaz’ın TÜRSAB başkanlığına adaylığını koyması için çok sayıda acente yetkilisinin baskı yaptığı öğrenilirken Yılmaz sessizliğini koruyor.

Selma Yılmaz hatırlanacağı gibi bankaların usulsüz bir biçimde turizm acenteciliği faaliyetleri yapması karşısında hukuk mücadelesi başlatmış ve turizm sektöründe büyük takdir toplamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
IATA Seyahat Acenteleri Derneği, ISAD, Selma Yılmaz, Selma Yılmaz ISAD, Selma Yılmaz TÜRSAB, Türsab, TÜRSAB Başkan Adayları, TÜRSAB Genel Kurul, TÜRSAB Genel Kurul Haberleri, TURSAB Haberleri, TÜRSAB Seçimleri,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Selim İLERİ
13 Kasım, 2009

Selma Yılmaz’ı Türsab başkanı olarak görebilmek bu ülke için henüz çok erken, Bu ülkede iyi işler yapan, çalışan ve emekçinin hakkını koruyan insanlar, kolay kolay bir yerlere maalesef gelemiyor. Başaran Ulusoy’u şimdiden tebrik ederim, bu senede kazanacağına eminim.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Kasım 13th, 2009 at 12:48 Selim İLERİ mention something about this post....
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları