Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Selena Gomez ve Sevgilisinin Romantik Venedik Tatili

01 Şubat, 2017 | 13:07

  Tatil Turizm Seyahat Venedik

Selena Gomez Sevgilisi, The Weeknd İle Birlikte Romantik Bir Tatil İçin İtalya’nın Venedik Şehrini Tercih Ettiler.

Selena Gomez ve sevgilisi Abel Tesfaye herkesin tanıdığı sahne ismi ile The Weeknd sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflar ile gündemin ilgi odağı oldular. Çift İtalya’nın en ünlü tatil merkezi olan Venedik’e romantik tatil için gittiklerini ve paylaştıkları fotoğraflar ile Venedik Kanallarında romantik dakikalar geçirdikleri gözlenmekteydi.

 Selena Gomez ve The Weeknd’in Gittiği Aşıklar Şehri Venedik

Selena Gomez ve The Weekend’in tatillerini geçirdikleri yer olan Venedik, kuzey doğu İtalya’da olan 118 küçük adanın üstüne kurulmuş şehirdir. Venedik şehri, dünya mirası listesindedir. Mimarisi ve tarihi ile önemli bir yer eden Venedik, romantik çiftlerin, tarih ve kültür turları arayanların önceliği olan şehir olma özelliğini taşıyor. Venedik şehri ayrıca ünlü maske karnavalı ile biliniyor.

 

 Venedik  Karnavalı (11-28 Şubat )

Venedik karnavalı 13.yüzyıla dayanan ve maskeleri ile ünlenen bir karnavaldır. Her yıl dünyanın her yanından akın eden bir karnaval olarak ziyaretçilere kapılarını açmaktadır. Karnaval boyunca karnavala katılan kişiler Venedik maskelerini takarak dolaşırlar. Her sene bu karnaval tekrarlanmaktadır. Venedik Karnavalı yakın zamanda başlayacaktır.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aşıklar Şehri Venedik, İtalya Venedik, Romantik Bir Tatil, Selena Gomez, Selena Gomez sevgilisi, The Weeknd, Venedik Aşıklar Şehri, Venedik Karnavalı, Venedik Romantik Tatil,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları