Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Selen Gülün Japonya’da konser verdi

02 Temmuz, 2015 | 10:16

Ünlü piyanist ve besteci Selen Gülün, Japonya’nın başkenti Tokyo’da iki ayrı konser verdi.

Answers albümüyle Japonya’nın ünlü müzik mağazası Disk Union’ın caz listesinde 6 numaraya kadar yükselen piyanist ve besteci Selen Gülün, Tokyo’da iki ayrı konser verdi.

Daha önce eserleri, Avusturya, Almanya, Hollanda, İngiltere, Fransa ve ABD gibi ülkelerde seslendirilen Selen Gülün, 26 ve 30 Haziran tarihlerinde Tokyo’da Engin Yenidünya’nın düzenlediği iki konser verdi ve bir imza günü gerçekleştirdi.

26 Haziran’da Tokyo’nun önemli canlı müzik mekanlarından Electrik Jinja’da sahne alana sanatçı, 30 Haziran’da Tokyo’nun Shinjuku semtinde bulunan Disk Union Jazz binasında bir imza gününe konuk oldu. Gülün, Answers ve Başka albümlerini imzaladığı etkinlikte bir de solo konser verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Disk Union, Disk Union caz, Disk Union japonya, Disk Union jazz, Disk Union tokyo, Engin Yenidünya, Japonya, Selen Gülün, Selen Gülün japonya, Selen Gülün kimdir, Selen Gülün konser, Selen Gülün konserleri, Selen Gülün piyano, Selen Gülün tokyo, Tokyo, Tokyo konser,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları