Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Selanik’te oyunu kullanan Atatürk Evi’ni ziyaret etti

29 Ekim, 2015 | 07:46

selanik atatürk evi Selanik’te yaşayan Türk vatandaşları 1 kasım genel seçimleri için oylarını kullandıktan sonra Atatürk Evi ‘ni ziyaret etti.

Yunanistan’ın ikinci büyük kenti, Atatürk’ün doğduğu yer olan Selanik’te yaşayan Türkiye vatandaşları, 1 Kasım genel seçimleri için sandık başına gitti.

Selanik Başkonsolosluğu’nda kayıtlı yaklaşık 750 seçmen, başkonsoloslukta oylarını kullandıktan sonra Atatürk Evi ni de gezmeyi ihmal etmediler.

Türkiye’den gelen turistlerin için de müze olarak hizmet veren Atatürk Evi, özellikle milli bayramlarda ve 10 Kasım günü büyük ilgi görüyor. 10 Kasım Selanik Turu Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
atatürk evi, Atatürk Evi müze, Atatürk Evi selanik, Atatürk Evi selanik turu, Atatürk Evi yunanistan, Selanik,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları