Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Selanik gelecek yılın en iyi 20 şehri arasında..!

12 Aralık, 2012 | 12:46

National Geographic Traveler gelecek yılın en iyi 20 yeri arasında Selanik şehrini gösterdi!!

Japonya’dan Ürdün’e, Rusya’yı, İtalya’yı, Fransa’yı ve Yunanistan’dan Selanik’i 2013 yılında ziyarete değer olan yirmi yerden biri olarak gösterdi.

Makalede, şehrin sembolleri (Bizans ve Osmanlı eserlerinin arasına serpiştirilmiş olan olgun meyvelerle ve taptaze Feta peyniri, geleneksel pazarları, sanat galerisi, bohem gece kulüpleri, damak zevkine  sahip olan restoranları ve meyhaneleri) belirtilmektedir.

National Geographic’e göre bunlar «kendin yap» algılamasının bir parçasıdır ve şehrin büyük gençlik toplumu, bu kültürün en büyük katkısıdır.

Üstelik Selanik’in 2014 Avrupa Gençlik Başkenti olarak seçildiğini hatırlatmalıyız!

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 Avrupa Gençlik Başkenti, 2014 Avrupa Gençlik Başkenti Selanik, avrupa gençlik başkenti, Feta Peyniri, Selanik, Selanik turları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları