Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Selanik Felsefe Üniversitesi’nde tarihi gün!

26 Mayıs, 2016 | 13:08

Selanik Felsefe Üniversitesi Selanik Felsefe Üniversitesi’nde düzenlenen konferansta Batı uygarlığının en önemli filozoflarından Aristoteles’in nerede gömülü olduğunu açıklanıyor.

Yunanistan’da tarihi bir gün yaşanıyor. Araştımacı-arkeolog Kostas Sismanidis, 1996 yılından beri yürüttüğü çalışmalarını 250 Aristoteles uzmanı bilim insanı karşısında Selanik Felsefe Üniversitesi’nde düzenlenen konferansta açıklıyor.

2016’nın Aristoteles Yılı olması nedeniyle araştırmalarını yoğunlaştıran Kostas Sismanidis, Selanik’teki etkinlikte Aristoteles’in mezarının doğum yeri olan Stageira’da bulunduğunu açıklayacak. Stageira, Selanik’e 73 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Konferans Selanik Aristoteles Üniversitesi’nin Aristoteles Araştırmaları Merkezi tarafından düzenleniyor.

Yunanistan’da Üniversite Eğitimi Fırsatı Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aristoteles, Aristoteles mezarı, Aristoteles selanik, Aristoteles yunanistan, Selanik, selanik üniversite, Selanik Yunanistan, Yunanistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları