Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Selanik Felsefe Üniversitesi’nde tarihi gün!

26 Mayıs, 2016 | 13:08

Selanik Felsefe Üniversitesi Selanik Felsefe Üniversitesi’nde düzenlenen konferansta Batı uygarlığının en önemli filozoflarından Aristoteles’in nerede gömülü olduğunu açıklanıyor.

Yunanistan’da tarihi bir gün yaşanıyor. Araştımacı-arkeolog Kostas Sismanidis, 1996 yılından beri yürüttüğü çalışmalarını 250 Aristoteles uzmanı bilim insanı karşısında Selanik Felsefe Üniversitesi’nde düzenlenen konferansta açıklıyor.

2016’nın Aristoteles Yılı olması nedeniyle araştırmalarını yoğunlaştıran Kostas Sismanidis, Selanik’teki etkinlikte Aristoteles’in mezarının doğum yeri olan Stageira’da bulunduğunu açıklayacak. Stageira, Selanik’e 73 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Konferans Selanik Aristoteles Üniversitesi’nin Aristoteles Araştırmaları Merkezi tarafından düzenleniyor.

Yunanistan’da Üniversite Eğitimi Fırsatı Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aristoteles, Aristoteles mezarı, Aristoteles selanik, Aristoteles yunanistan, Selanik, selanik üniversite, Selanik Yunanistan, Yunanistan,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları