Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Selanik’te eşi benzeri görülmemiş resmi geçit

30 Ekim, 2015 | 08:06

Selanik'te eşi benzeri görülmemiş resmi geçit Yunanistan’ın ikinci büyük kenti Selanik’te, eşi benzeri görülmemiş bir resmi geçit töreni düzenlendi.

Selanik şehrinde Ambelokipi-Menemeni Belediyesi, 28 Ekim OHİ Bayramı kutlamarı sırasında ilginç bir geçit törenine imza atarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Ambelokipi-Menemeni Belediyesi, yeni icraatlarının reklamını farrlı bir şekilde yapmayı tercih etti.

Tören, pırıl pırıl temizlenen belediyeye ait yeni çöp kamyonlarıyla gerçekleşti. Geçit törenine marşlar eşliğinde katılan çöp kamyonlarının anonslarla tanıtımı yapıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ambelokipi Menemeni, Ambelokipi Menemeni selanik, OHİ Bayramı, Selanik, Yunanistan, Yunanistan Haberleri, Yunanistan Selanik,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları