Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sel felaketi sebebiyle uçağı kaçıranların biletleri açığa alındı

10 Eylül, 2009 | 16:42

Sel felaketi sebebiyle uçağı kaçıranların biletleri açığa alındı İstanbul’u etkisi altına alan şiddetli yağış ve sel felaketi nedeniyle AHL’na ulaşamayan yolculara, havayolu şirketleri jest yaptı.

Türk Hava Yolları(THY) ve özel havayolu şirketleri, havalimanına gelemeyen yolcuların uçak biletlerinin açığa alındığını bildirdi. Şiddetli yağış ve sel felaketi sebebiyle ölümlerin ve büyük tahribatın yaşandığı İstanbul’da, hava ulaşımı da olumsuz etkilendi. Atatürk Havalimanı’ndaki uçak iniş-kalkışları sorunsuz gerçekleştirilirken, yolcuların büyük bir kısmı yolların ulaşıma kapatılması yüzünden havalimanına zamanında ulaşamadı.

Başta THY olmak üzere,Atlasjet, Pegasus ve Onur Havayolları, uçağını kaçıran yolcuların biletlerini açığa aldı. Havalimanına gidemeyen yolcular, havayolu şirketlerinin çağrı merkezlerini arayarak, ceza ödemeden yeni gidiş tarihlerini belirleyebilecek.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atlasjet, Atlasjet Havayolları, İkitelli Sel felaketi, İstanbul Sel, İstanbul Sel Felaketi, Onur Havayolları, Pegasus, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Bilet, Türk Hava Yolları Uçuşları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları