Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sektörün liderinden El Clasico’ya özel promosyon! İşte El Clasico maç bileti ve erken rezarvasyon imkanları

24 Ekim, 2015 | 16:36

el-clasico-world-travel-service-wts-el-clasico-turlari-el-clasic-mac-bileti-real-madrid-barcelona-22-kasim-2015-pazar-yirmiikikasimpazar

Dünyanın en büyük maçı olarak lanse edilen,Real Madrid ve Barcelona’nın kozlarını paylaştığı El Clasico bu yılda büyük ilgi görüyor.

El Clasico’nun Haberine Göre;

Dünyanın en çok izlenilen maçı olarak lanse edilen El Clasico maçları yani Real Madrid ve Barcelona maçları adeta büyülüyor.Bu yıl 22 Kasm Pazar günü oynanılacak olan Real Madrid – Barcelona maçı için inanılmaz fırsatlar oluşmaya başladı.

Sunduğu özel promosyanlar,müşteri memnuniyeti ve münferit paketleriyle El Clasico’ların ve turizm sektörünün lideri konumunda bulunan,World Travel Service adeta taşları yerinden oynatarak futbolseverlere bedava otel konaklaması hediye ediyor.

Santiago Bernabeu stadında oynanılacak olan ve Madrid’te herkesin gözü kulağını maç saatine kitleyip adeta adrenalin dolu saatlere tanıklık ettirecek El Clasico’nun bu yılda her yıl olduğu gibi en yüksek düzeyde ilgiyle takip edilmesi bekleniliyor.

6 yıldır hazırlayıp turizmseverlere sunduğu paketleriyle El Clasico turlarında sektörün en önemli kilometre taşı olan World Travel Service,bu yıl Real Madrid maçına özel olarak hazırladığı promosyonlarını futbolseverlere sunarak bu heyecanı yaşamanızda size eşlik ediyor.

Özel olarak hazırlanan bu promosyonun erken rezarvasyon yapılarak,maç öncesi hazırlanmakta olan vize uygulaması ve konaklamanızın rezerve edilmesinde herhangi bir talep sıkıntısıyla karşılaşmamanız için erken hareket etmeniz El Clasico heyecanını yaşarayarak Santiago Bernabeu’da hiçbir sıkıntı yaşamadan yer almanız adına lehinize olacaktır.

 

El Clasico / Real Madrid – Barcelona 22 Kasım 2015 Pazar Günü Maç Bileti Erken Rezarvasyon İçin Tıklayınız!

Kaynak : ElClasico.Biz

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
22 kasım, 22 kasım 2015, Barcelona, Barcelona maçları, barcelona maçlarıspor, el clasico bileti, el clasico maç bileti, El Clasico maç turları, el clasico rezarvasyon, el clasico turları, el clasico wts, el clasico'ya nasıl giderim, Real Madrid, Real Madrid Maçları, real madrid- barcelona maçı rezarvasyon, real madrid-barcelona maç bileti, World Travel Service,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları