Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Şeker Bayramı Turları : Maldivler

27 Haziran, 2011 | 15:01

Şeker Bayramı turları için şimdiden rezervasyon yaptıranlar, tatillerini Maldivler ‘de geçirmek istiyorlar.

Tropik iklimi ile muhteşem bir deniz, kum, güneş tatilinin yapıldığı Maldivler ‘de şeker bayramı için şimdiden rezervasyon yaptıran kişiler, erken rezervayon indiriminden de faydalanıyorlar.

Seyahat acentelerinden alınan bilgiye göre bu yıl şeker bayramı turları için en çok tercih edilen destinasyon Maldiver oldu. Maldivler denizi ve eşsiz doğası ile 7 ‘den 70 ‘e herkesin tercih ettiği bir turizm merkezi.

Şeker Bayramı ‘nda Maldivler

Şeker Bayramı turları içinde en çok Maldivler rağbet görürken, uzak destinasyonlar arasında Bali, Phuket, Seyşeller, Koh Samui, Zanzibar, Küba; yakın destinasyonlarda ise Yunan Adaları, İtalya, Fransa, İspanya gibi turistik destinasyonlar büyk ilgi görüyor.

Seyahat Acenteleri, Şeker Bayramı ‘nda Maldivler turlarına bu kadar yoğun ilginin olmasını Şeker Bayramı tatilinin uzun olmasına bağlıyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bali Adası, Koh Samui, Küba, Maldivler Tatili, Maldivler turu, Phuket, Şeker Bayramı Maldivler, Şeker Bayramı Tatili, Şeker Bayramı Turları, Şeker Bayramı Turları maldiv, Şeker Bayramı Turları Maldivler, Seyşeller, Zanzibar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları