Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Şehzade öldü Tayland’a gitti

20 Şubat, 2014 | 09:23

mehmet-gunsur-tayland Muhteşem Yüzyıl dizisinden ayrılan Mehmet Günsür, eşi Katherina Mongio ve üç çocuğuyla Tayland’a tatile gitti.

Çok konuşulan idam sahnesinin ardından diziden ayrılan Şehzade Mustafa, soluğu Tayland‘da aldı. Mehmet Günsür, rolü biter bitmez İtalyan eşi Katherina Mongio ve üç çocuğuyla Tayland’a tatile gitti.

Muhteşem Yüzyıl dizisinin çekimleri nedeniyle bir hayli yoğun olan Günsür, eşi ve çocuklarıyla iki hafta Tayland’da kalıp yorgunluk attıktan sonra İstanbul’a dönecek.

TAYLAND TURLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Katherina Mongio, Mehmet Günsür, Mehmet Günsür muhteşem yüzyıl, Mehmet Günsür tayland, Şehzade Mustafa, Şehzade Mustafa ölümü,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları