Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Şehzade öldü Tayland’a gitti

20 Şubat, 2014 | 09:23

mehmet-gunsur-tayland Muhteşem Yüzyıl dizisinden ayrılan Mehmet Günsür, eşi Katherina Mongio ve üç çocuğuyla Tayland’a tatile gitti.

Çok konuşulan idam sahnesinin ardından diziden ayrılan Şehzade Mustafa, soluğu Tayland‘da aldı. Mehmet Günsür, rolü biter bitmez İtalyan eşi Katherina Mongio ve üç çocuğuyla Tayland’a tatile gitti.

Muhteşem Yüzyıl dizisinin çekimleri nedeniyle bir hayli yoğun olan Günsür, eşi ve çocuklarıyla iki hafta Tayland’da kalıp yorgunluk attıktan sonra İstanbul’a dönecek.

TAYLAND TURLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Katherina Mongio, Mehmet Günsür, Mehmet Günsür muhteşem yüzyıl, Mehmet Günsür tayland, Şehzade Mustafa, Şehzade Mustafa ölümü,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları