Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Seda Bakan, Eşi ile Dubai ‘de İkinci Balayı

28 Şubat, 2017 | 09:50

sedabakan ve esi dubaide

Seda Bakan, Eşi Ali Erel ile birlikte Dubai’de İkinci Balayını yapıyor.

Seda Bakan, yakında zamanda rol aldığı dizisinin yayından kaldırılması sonucunda, yoğun çalışma temposu nedeni ve dinlenmek amacı ile eşi Ali Erel ile birlikte Dubai’ye tatile gittiği görüntülendi.

Seda Bakan ve Ali Erel çifti iki buçuk yıldır evli, ilişkilerinde bir sorun olmadığı her hallerinden belli olan mutlu çift, Dubai de ikinci balayını yaşar gibiler. Ünlü çiftin fotoğraflarını görenleri imrendiren bir tatil geçirdikleri her şekilde belli oluyor.

 

Dubai ‘de Balayı

Duabi orta doğunun en önde gelen ticari ve eğlenceli şehri ve şehrin iklimi çöl iklimi ve Basra körfezine kıyısı olan bir şehir olarak göze çarpmaktadır. Bu sayede yeni evli çiftlerin balayı planlarında yer alan Dubai hem eğlencesi, hem de verdiği lüks hizmet ile çiftlerin muhteşem tatil geçirmelerini sağlayan bir turistik şehir olma özelliğini de elinde bulundurmaktadır. Yakın zamanda büyük bir teknolojik devrime imza atan Dubai’de, uçan taksiler hizmete başlayacaktır. Orta doğun incisi olarak bilinen Dubai’de bir çok aktiviteye de katılabilirsiniz.

Dubai’de Yapılabilecek Aktiviteler

Çölde Safari Turu

dubai colde safari

Dubai de yapılabilecek en güzel etkinlik çölde safari turu, özel jeep kiralanarak yapılabilecek ve gününüzün belli bir kısmını çölde gezinerek geçirebilirsiniz. Bunun için profesyonel firmalar hizmet vermekteler. En ideal saat 15:00-15:30 arasında başlayıp saat 21:00-21:30 arasında bitirilen turlardır. Tura başladıktan 45 dakika sonra tura başlanılır. Geleneksel bedevi çadırlarında akşam yemeği ve geleneksel şovları izleme imkanına sahip olursunuz.

 

Şehir Turu ve Kültürel Geziler

dubai sehir turu

Dubai hem kültürel, hem turistik bir şehir olma özelliğinin yanı sıra modern mimarisi ile de göz kamaştıran bir şehir. Dubai şehrinde olan Burj Khalifa dünyanın en büyük binası ünvanını elinde tutmaktadır. Dubai müzesi ve jumeirah camii gibi yerlerde görülecek yerlerdendir. Ayrıca alışveriş merkezlerinden indirimli bir çok ürün almanızın da imkanını sunan şehir orta doğunun moda şehri olarak da ünlenmiştir. Şehir turunu özel firmalardan veya özel rehber tutarak da yapabilirsiniz.

 

Skydiving

dubai skydiving

Zamanınız olursa ve cesaretiniz skydiving Dubai de yapılan diğer aktivitelerden biri olarak görülmektedir. Bir çok profesyonel eğitmen ve paraşütçüler tarafından kontrollü skydiving yapabilir ve Dubai’nin muhteşem manzarasına yukardan bakabilirsiniz.

 

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ali Erel, Çöl Safarisi, Dubai, Dubai Balayı, Dubai çöl safarisi, Dubai safari, Seda Bakan, Seda Bakan Ali Erel, Skydiving,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları