Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Şebnem Çapa Tayland’da tatil yapıyor

10 Mart, 2014 | 12:18

sebnem-capa-tayland-tatil Sosyetenin önemli isimlerinden Şebnem Çapa, çocukları Ceylan ve Emre Çapa ile birlikte Tayland’da tatil yapıyor.

CumCuma’nın haberine göre, sosyetenin en çok gezen isimlerinden olan Şebnem Çapa’nın son durağı Tayland’daki Chiang Rai oldu. 54 yaşındaki sosyetik güzel çocuklarıyla birlikte gittiği Tayland’da tatilin tadını çıkarıyor.

Tatil fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Şebnem Çapa ve çocukları, günlerini fillerle doğanın içinde geçiriyor.

Arkadaşım dediği Bobo’nun sırtına binip ormanda tur atan Çapa ailesinin eğlenceli vakit geçirdiği fotoğraflara yansıyor.

Tayland Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ceylan Çapa, Ceylan çapa instagram, Ceylan çapa kimdir, Şebnem Çapa, Şebnem Çapa instagram, Şebnem Çapa kimdir, Şebnem Çapa tatil, Şebnem Çapa tayland, Şebnem Çapa uzakdoğu, Tayland, Tayland ada, Tayland adaları, Tayland Haberleri, Tayland tatil, Tayland turları, Tayland uzakdoğu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları