Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sebile Hanım Konağı butik otel oldu

10 Haziran, 2009 | 09:47

Sebile Hanım Konağı butik otel oldu Ordu’un Ünye ilçesindeki 200 yıllık bir tarihe sahip olan Sebile Hanım Konağı restore edilerek butik otel oldu.

Turizm sektörüne kazandırılan konağın butik otel olarak açılışına katılan Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Bilgi Grubu Başkanı Ali Koç, otelin Ünye turizmine önemli katkılar sağlayacağını belirtti.

Ayrıca Koç “Ünye’nin tarihi geçmişinde kültürel ve sosyal gelişmişlik var. Tekrar eski günlerine kavuşması için çalışmak lazım” şeklinde konuştu.

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’nca restorasyonu yapyırılan konak için Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Şimsek, Ünye’nin her alanda gelişmesi için büyük çaba gösterdiklerini belirterek, Sebile Hanım Konağı’nın butik otel olarak açılmasının turizme ivme kazandıracağını ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ali Koç, Butik oteller, Karadeniz Turizmi, Koç Holding, Ordu, Sebile Hanım Konağı, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası, Ünye Turizm,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları