Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

SeaTrade Cruise Global Forum Başladı

14 Mart, 2017 | 09:11

türsab seatrade global forum

SeaTrade Cruise Global Forum Başladı

Bu sene Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) bir çok uluslararası forum ve fuarlara katılmaktadır. Bunlardan bir tanesi ise 13- 16 Mart tarihlerinde gerçekleşmekte olan SeaTrade Cruise Global Forumu’dur. Dün başlayan forum deniz seyahati, deniz turizminin tanıtımını ve işbirliği arttırmak amaçlı gerçekleşen foruma bu sene TÜRSAB’da bir stant ile katılacaktır. SeaTrade Curise Global Forum 2017’de Türkiye’yi ve TÜRSAB’ı temsil edecek kişi TÜRSAB Yönetim Kurul Üyesi Numan OLCAR olmuştur. SeaTrade Cruise Global Forum ise ABD’de gerçekleşmektedir. ABD’nin Fort Lauderdale şehrinde gerçekleşmektedir. Türkiye’nin son yıllarda kaybettiği imajı ve Cruise pazarındaki bir çok ünlü firmanın Türkiye rotasını iptal etmesi. Bu tarz forum ve fuarlara katılımın önemini arttırmıştır.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, SeaTrade Cruise Global Forum, Türsab,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları