Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

SeaTrade Cruise Global Forum Başladı

14 Mart, 2017 | 09:11

türsab seatrade global forum

SeaTrade Cruise Global Forum Başladı

Bu sene Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) bir çok uluslararası forum ve fuarlara katılmaktadır. Bunlardan bir tanesi ise 13- 16 Mart tarihlerinde gerçekleşmekte olan SeaTrade Cruise Global Forumu’dur. Dün başlayan forum deniz seyahati, deniz turizminin tanıtımını ve işbirliği arttırmak amaçlı gerçekleşen foruma bu sene TÜRSAB’da bir stant ile katılacaktır. SeaTrade Curise Global Forum 2017’de Türkiye’yi ve TÜRSAB’ı temsil edecek kişi TÜRSAB Yönetim Kurul Üyesi Numan OLCAR olmuştur. SeaTrade Cruise Global Forum ise ABD’de gerçekleşmektedir. ABD’nin Fort Lauderdale şehrinde gerçekleşmektedir. Türkiye’nin son yıllarda kaybettiği imajı ve Cruise pazarındaki bir çok ünlü firmanın Türkiye rotasını iptal etmesi. Bu tarz forum ve fuarlara katılımın önemini arttırmıştır.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, SeaTrade Cruise Global Forum, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları