Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sea To Sky plaj etabı nefesleri kesti

27 Eylül, 2014 | 09:44

sea-to-sky-kemer Kemer Enduro Motosiklet Kulübü tarafından 2010 yılında hayata geçirilen ve bu yıl beşincisi organize edilen Uluslararası SEA TO SKY motosiklet yarışı Kındıl Çeşme’de yapılan Plaj yarışı ile başladı.

Uluslararası boyutta düzenlenen yarışlara katılan 240 sporcu 50 şerli gruplar halinde Kındılçeşme’de düzenlenen zorlu parkuru tamamlamaya çalıştılar.

Etaplarda sporcular için özel olarak hazırlanan zorlukları aşmayı başaran sporcuların asıl hedefi iki gün boyunca orman ve dağlarda bulunan etapları geçerek dereceye girmek. Plaj etabı ile başlayan yarışlar Pazar günü Tahtalı Zirvesinde tamamlanacak ve dereceye girenleri ödülleri 2365 mt. de verilecek.

Plaj etabını binlerce kişi izlerken, özellikle tatil için Kemere gelen çok sayıda yerli ve yabancı turist izledi. Ellerinde Türk bayrakları ile heyecanla yarışı takip eden seyircilere denizden de destek geldi.

Denizde de çok sayıda özel yat ve gezi teknesinde de yer alan kişiler, alkışlar ve klakson sesleri ile sporculara destek verdiler. Tozu dumana katan 240 sporcu orman etabı için yarışacak.

Halil ÖNCÜ-KEMER

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kemer Enduro, Kemer Enduro Motosiklet Kulübü, Kındıl Çeşme, Motosiklet Kulübü, Plaj yarışı, Plaj yarışı sea to sky, Uluslararası SEA TO SKY,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları