Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Schengen vizesinin 2 aylık ömrü kaldı

20 Ocak, 2016 | 08:14

donald tusk Schengen vizesi AB ülkelerindeki sığınmacı krizi, Schengen vizesini tarihe karıştırabilir / Schengen vizesinin 2 aylık ömrü kaldı

Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Donald Tusk, 2 ay içerisinde sığınmacı krizine çözüm bulunamadığı takdirde, Schengen Bölgesi’nde pasaportsuz dolaşmanın tarih olacağını açıkladı.

Avrupa Parlamentosu’nun genel kurul toplantısında konuşan Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Donald Tusk, AB ülkelerine her gün yaklaşık 2 bin sığınmacının ayak bastığını, bunu kontrol altına almak için 2 ay gibi bir sürelerinin kaldığını söyledi.

Donald Tusk, bu süre zarfında sığınmacı krizine çözüm bulunamazsa “Schengen Anlaşması’nın çökmesi gibi ciddi sonuçlarla karşılaşabiliriz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Donald Tusk, Donald Tusk Schengen, Schengen vizesi, Schengen vizesi Avrupa, Schengen vizesi nasıl alınır, Schengen vizesi nedir,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları