Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Schengen vizesinin 2 aylık ömrü kaldı

20 Ocak, 2016 | 08:14

donald tusk Schengen vizesi AB ülkelerindeki sığınmacı krizi, Schengen vizesini tarihe karıştırabilir / Schengen vizesinin 2 aylık ömrü kaldı

Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Donald Tusk, 2 ay içerisinde sığınmacı krizine çözüm bulunamadığı takdirde, Schengen Bölgesi’nde pasaportsuz dolaşmanın tarih olacağını açıkladı.

Avrupa Parlamentosu’nun genel kurul toplantısında konuşan Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Donald Tusk, AB ülkelerine her gün yaklaşık 2 bin sığınmacının ayak bastığını, bunu kontrol altına almak için 2 ay gibi bir sürelerinin kaldığını söyledi.

Donald Tusk, bu süre zarfında sığınmacı krizine çözüm bulunamazsa “Schengen Anlaşması’nın çökmesi gibi ciddi sonuçlarla karşılaşabiliriz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Donald Tusk, Donald Tusk Schengen, Schengen vizesi, Schengen vizesi Avrupa, Schengen vizesi nasıl alınır, Schengen vizesi nedir,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları