Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sayesinde milyonlar curling izledi!

13 Şubat, 2018 | 14:21

Güney Kore’deki Pyeongchang Kış Olimpiyat Oyunları’nda yarışan Rus sporculardan Anastasiya Brizgalova curling sporuna ilgiyi arttırdı. 25 yaşındaki sporcu, sosyal medyada ünlü yıldızlar Angelina Jolie ve Megan Fox’a benzetildi. Brizgalova, eşi Aleksandr Kruşelnitskiy Rusya’nın ilk olimpik curling madalyasını da alarak tarihe geçti.

Dairesel bir taşın buz üstünde kaydırılarak hedefe ulaştırılmaya çalışıldığı ve dünyada pek de heyecanla takip edilen bir spor türü olmayan curling, bu yıl ilgi odağı oldu.

Oyunlara bağımsız olarak katılan Rus sporcular arasındaki Anastasiya Brizgalova, sporseverlerin dikkatini buz pistine topladı.

Brizgalova’yı Hollywood yıldızları Angelina Jolie ve Megan Fox’a benzeten Twitter kullanıcıları, artık curling izlemek için bir sebepleri olduğunu yazdı.

Tom Sica isimli kullanıcı “Hâlâ ABD’yi destekliyorum ama Rus curlingci Anastasya Brizgalova modele benziyor” ifadelelerini kullandı.

Shannon da “Curlingi sevmek için başka bir nedene ihtiyacınız mı var?” tweet’ini gönderdi.

Omar Gobby ise “Sözümü geri alıyorum. Curlingi seviyorum” dedi.

James Stewart “Rus curling ikilisinin yöneten Anastasya Brizgalova, Angelina Jolie’nin süpürgeli 21 yaşındaki hali gibi” ifadelerini kullandı.

Öte yandan çift müsabakalarında, yaz aylarında evlendiği eşi Aleksandr Kruşelnitskiy ile oynayan Brizgalova, sadece güzelliğiyle değil başarısıyla da adından söz ettirdi. Bronz madalyanın sahibi olan Brizgalova ve Kruşelnitskiy, Rusya’ya curling sporunda ilk olimpik madalyasını getirdi. Norveçli takıma karşı yarışan ikili 8:4 puan elde etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anastasiya Brizgalova, Angelina Jolie, Güney Kore, Kış Olimpiyat Oyunları, Pyeongchang,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları