Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Saydam Çizgiler” Moskova’da!

01 Nisan, 2015 | 07:49

Geleneksel Türk cam sanatından dekoratif örnekler, Rusya’nın başkenti Moskova’da açılacak sergide sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Moskova Nisan ayını da kültür ve sanat etkinlikleriyle geçirecek. Dünyaca ünlü sanatçıların eserlerinin sergilendiği pek çok sergiye ev sahipliği yapan başkent Moskova, “Saydam çizgiler”i sanatseverlerle buluşturuyor.

Cam sanatçısı Gülen Soysal ve ressam Doğan Soysal çiftinin geleneksel Türk cam sanatından dekoratif örnekleri ve resim çalışmalarını Moskovalılarla tanıştıracakları sergi 8-21 Nisan arasında Moskova’da görücüye çıkıyor.

Novodeviçi Proyezd Dom 10 (Metro Sportivnaya) adresinde bulunan Voloşina Kütüphane Kültür Merkezi’nde açılacak olan sergi için 8 Nisan akşamı saat 19.00’da bir kokteyl düzenlenecek.

“Saydam çizgiler” adlı sergide Doğan Soysal’ın sulu boya eserleri ile Gülen Soysal’ın yine saydam bir madde olan cam eserleri harmanlanacak.

Kaynak: MoskovaLife

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doğan Soysal, Doğan Soysal kimdir, Doğan Soysal rusya, Gülen Soysal, Gülen Soysal kimdir, Gülen Soysal sergi, Moskova, Moskova etkinlik, Moskova haberleri, Moskova Rusya, Moskova sergi, Moskova turu, Saydam Çizgiler, Saydam Çizgiler sergisi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları