Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Savaşın soğuk yüzü Moskova’da

11 Eylül, 2014 | 14:17

1. Dünya Savaşı’nın aynası fotoğraflar, Rusya’nın başkenti Moskova’da sergileniyor. 19 ekime kadar devam edecek sergide savaşın soğuk yüzünü anlatan pek çok eser bulunuyor.

1. Dünya Savaşı’nın 100’üncü yıl dönümü dünyada “savaş üzerine” düşünmemizi ne kadar sağladı tartışılır. Devam eden savaşlar, çatışmalar “hiç ders alınsaydı…” diye başlayan tarih dersini hatırlatıyor. Yine de savaşın soğuk yüzü ile sıcak insani duyguları harmanlayan etkinlikler önemli.

Bunlardan biri Moskova’da devam eden bir fotoğraf sergisi…

“Barışla Biten Savaş” adlı fotoğraf sergisi, 19 ekime kadar Multimedia Sanat Müzesi’nde görülebilir. Moskova’nın kültür hayatına büyük katkısı olan “Moskova Fotoğraf Evi” öncülüğünde düzenlenen sergide Londra’dan Viyana’ya ve Sovyet devlet arşivlerine kadar, dünyanın pek yerinden müze ve arşivler taranarak seçilmiş fotoğraflar sergileniyor (MoskovaLife).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1. Dünya Savaşı, 1. Dünya Savaşı moskova, 1. Dünya Savaşı Rusya, Moskova, Moskova Fotoğraf Evi, Moskova Kültür, Moskova resim sergisi, Moskova sergi, Multimedia Sanat Müzesi, Rusya, rusya haberleri, Rusya Moskova, Rusya moskova müze, Rusya moskova sergi, Sovyet devletleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları