Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Savaşın soğuk yüzü Moskova’da

11 Eylül, 2014 | 14:17

1. Dünya Savaşı’nın aynası fotoğraflar, Rusya’nın başkenti Moskova’da sergileniyor. 19 ekime kadar devam edecek sergide savaşın soğuk yüzünü anlatan pek çok eser bulunuyor.

1. Dünya Savaşı’nın 100’üncü yıl dönümü dünyada “savaş üzerine” düşünmemizi ne kadar sağladı tartışılır. Devam eden savaşlar, çatışmalar “hiç ders alınsaydı…” diye başlayan tarih dersini hatırlatıyor. Yine de savaşın soğuk yüzü ile sıcak insani duyguları harmanlayan etkinlikler önemli.

Bunlardan biri Moskova’da devam eden bir fotoğraf sergisi…

“Barışla Biten Savaş” adlı fotoğraf sergisi, 19 ekime kadar Multimedia Sanat Müzesi’nde görülebilir. Moskova’nın kültür hayatına büyük katkısı olan “Moskova Fotoğraf Evi” öncülüğünde düzenlenen sergide Londra’dan Viyana’ya ve Sovyet devlet arşivlerine kadar, dünyanın pek yerinden müze ve arşivler taranarak seçilmiş fotoğraflar sergileniyor (MoskovaLife).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1. Dünya Savaşı, 1. Dünya Savaşı moskova, 1. Dünya Savaşı Rusya, Moskova, Moskova Fotoğraf Evi, Moskova Kültür, Moskova resim sergisi, Moskova sergi, Multimedia Sanat Müzesi, Rusya, rusya haberleri, Rusya Moskova, Rusya moskova müze, Rusya moskova sergi, Sovyet devletleri,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları