Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Satışları düşen İngiltere’de tur operatörleri ‘benzersiz’ indirime gitti

01 Ağustos, 2018 | 16:35

Satışları düşen İngiltere'de tur operatörleri 'benzersiz' indirime gitti

Satışları düşen İngiltere’de tur operatörleri ‘benzersiz’ indirime gitti. İngiliz tur operatörleri, İngiltere’de etkili olan yüksek sıcaklıklar sebebiyle düşen satışları hareketlendirmek için yüksek oranlarda indirimlere gidiyor.

İngiltere’yi etkisi altına alan bunaltıcı sıcak hava dalgası nedeniyle düşen tatil satışlarını hareketlendirmek isteyen tur operatörleri, ağustos ayı programlarında % 50’ye varan indirimlere gidiyor.

Satışları düşen İngiltere’de tur operatörleri ‘benzersiz’ indirime gitti

TUI’nin Yunanistan Heraklion’da bir haftalık sadece uçuş ve konaklama içeren tatil paketini 576 pounddan 204 pounda indirdiği; Thomas Cook’un ise tüm ağustos ve eylül programında 100 poundluk fiyat indirimi yaptığı ifade ediliyor.

Dün 3 aylık bilançosunu açıklayan Thomas Cook, İspanya’daki rekabet ve İngiltere’deki sıcak hava dalgası sebebiyle yıl sonu karlarının hedeflerinin alt sınırında gerçekleşmesini beklediklerini belirtmişti.

“Hayatımda görmediğim kadar düşük fiyatlar”

Sunvil ve Olympic Holidays’in de düşük talep sebebiyle fiyatlarını yüzde 50’lere varan oranlarda düşürdüğü ifade ediliyor.

Konuya dair bir açıklama yapan Sunvil Genel Müdürü Chris Wright, “Önümüzdeki iki hafta için, pazarda hayatımda hiç görmediğim kadar düşük fiyatlar görüyorum” şeklinde konuştu.

Balkan Holidays ve Bulgaria Holidays’in de yüksek oranlarda indirime gittiği görülürken, “Doldurmamız gereken charter uçaklarımız var” diyen Bulgaria Holidays Satış ve Pazarlama Müdürü Chris Rand, “Bu yıl, geçtiğimiz yıla göre oldukça zorlu bir yıl oldu” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Chris Rand, Chris Wright, Heraklion, İndirim, İngiliz, İngiltere, Tur Operatörleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları