Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Satılık otel sayısında patlama yaşanıyor

15 Ocak, 2014 | 11:25

yurt-ici-satilik-otel Yabancı turist sayısında artış sürerken, satılığa çıkan turistik tesis sayısında da patlama yaşanıyor.

Hürriyetemlak’ın verilerine göre, Türkiye’de satılık turistik tesis sayısındaki artış 2013’te, bir önceki yıla göre yüzde 77 artış gösterdi. Satışa sunulan turistik tesisler arasında tatil köyleri, butik oteller ve apart oteller bulunuyor.

Satılık turistik tesis ilanları en çok Antalya, İzmir, Muğla, Aydın ve İstanbul illerinde dikkat çekiyor. Öte yandan Balıkesir, Mersin ve Çanakkale’de de her ay çok sayıda satılık turistik tesis ilanı yayınlanıyor.

Satılık otel fiyatlarına bakıldığında İstanbul’da rakamlar 55 milyon Euro’ya kadar çıkıyor. İzmir’deki güncel satılık otel ilanları arasında en yüksek fiyat 8 milyon TL’yi bulurken, Antalya’da 3 milyon Euro, Muğla’da 16 milyon Euro’yu buluyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya Satılık otel, Aydın, İzmir, İzmir Satılık otel, Muğla, otel fiyatları, Satılık Otel, Satılık otel fiyatları, Satılık otel fiyatları ne kadar, Satılık Otel İstanbul, Satılık turistik tesis, Satılık turistik tesis ilanları, turistik tesis,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları