Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sarışınlar Festivali ‘ne turist akını bekleniyor

06 Mayıs, 2011 | 10:10

Sarışınlar Festivali ‘ne turist akını bekleniyor

28 Mayıs ‘ta Letonya ‘nın başkenti Riga’da düzenlenecek olan Sarışınlar Festivali, bu yıl turistlerden büyük ilgi görüyor. Sarışınlar Festivali ‘ne katılmak isteyenler Letonya ‘nın Riga şehri için rezervasyon yaptırmaya başladılar.

Sarışınlar Festivali için Turlar düzenleniyor

Riga ‘da düzenlenecek olan ve birbirinden çekici kadınların katılacağı Sarışınlar Festivali, şimdiden büyük bir heyecanla bekleniyor. Riga ‘ya grup ve münferit turlar düzenleyen World Travel Service (WTS) Seyahat Acentesi, Sarışınlar Fetivali için bir program hazırladıklarını ve 28 Mayıs ‘ta Riga’da bulunmak isteyen bir çok kişi olduğunu belirtiyorlar.

Sarışınlar Festivali oldukça ilgi çekici

Türkiye ‘den de Sarışınlar Festivali ‘ne katılmak isteyen birçok kişi var. Şimdiden Letonya için otel ve uçak ezervasyonu yaptıranlar Sarışınlar Festivali ‘ni çok merak ettiklerini, Riga’da birçok etkinlik, konser ve partilere katılacakları için oldukça heyecanlı olduklarını belirtiyorlar.

Sarışınlar Festivali ‘ne bu yıl büyük ilginin yaşanacağı görülürken, ilerleyen yıllarda farklı ülkelerde de bu tarz festivallerin yaygınlaşacağı düşünülüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Riga Otel, Riga Turist, Sarışınlar Festival, Sarışınlar Festivali, Sarışınlar Festivali Letonya, Sarışınlar Festivali Riga, Sarışınlar Festivali turist, Sarışınlar Festivali turizm, Sarışınlar Festivali turları, Sarışınlar Festivali turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları