Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sarışınlar Festivali başlıyor

16 Nisan, 2012 | 16:12

Sarışınlar Festivali bu yıl da büyük ilgi görecek…

Bu yıl 26-30 Mayıs tarihleri arasında Letonya ‘nın başkenti Riga’da düzenlenecek olan Sarışınlar Festivali, geçtiğimiz yıl büyük ilgi görmüştü. Festivale bu yıl da Türkiye’den büyük katılım olacağı düşünülüyor.

Sarışınlar Festivali ‘ne katılmak isteyenler Letonya ‘nın Riga şehri için rezervasyon yaptırmaya başladılar.Riga ‘da düzenlenecek olan ve birbirinden çekici kadınların katılacağı Sarışınlar Festivali, şimdiden büyük bir heyecanla bekleniyor.

Türkiye ‘den de Sarışınlar Festivali ‘ne katılmak isteyen birçok kişi var. Şimdiden Letonya için otel ve uçak rezervasyonu yaptıranlar Sarışınlar Festivali ‘ni çok merak ettiklerini, Riga’da birçok etkinlik, konser ve partilere katılacakları için oldukça heyecanlı olduklarını belirtiyorlar.

Sarışınlar Festivali ‘ne bu yıl büyük ilginin yaşanacağı görülürken, ilerleyen yıllarda farklı ülkelerde de bu tarz festivallerin yaygınlaşacağı düşünülüyor.

Letonya Sarışınlar Birliği tarafından düzenleniyor

Letonya Sarışınlar Birliği tarafından düzenlenecek olan Sarışınlar Festivali ‘nde elde edilen gelir engelli çocuklara özel oyun parkları ve yaşam alanları oluşturmak amacıyla kullanılacak. Sosyal sorumluluk projesi olarakta değerlendirilen Sarışınlar Festivali ‘ne her yıl dünyaca ünlü modeller ve şarkıcılar katılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Letonya Sarışınlar Birliği, Sarışınlar Festival, Sarışınlar Festivali, Sarışınlar Festivali başlıyor, Sarışınlar Festivali Letonya, Sarışınlar Festivali Riga, Sarışınlar Festivali turu,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
serdar ummaz
15 Aralık, 2012

ben oraya gitmeyi çok isterim

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Aralık 15th, 2012 at 03:26 serdar ummaz mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları