Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sarımsaklı’ya 50 bin yabancı turist geldi

07 Eylül, 2009 | 11:24

Sarımsaklı Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’ndeki dünyaca ünlü Sarımsaklı plajları bu yıl, Bulgaristan, Sırbistan, Makedonya ve Polonya’dan gelen yaklaşık 50 bin turisti ağırladı.

Sezon boyunca Balkan ülkelerinden gelen tursitlerin akınına uğrayan beldedeki Berk Otellerinin genel Müdürü Bekir Berk, bu yıl Sarımsaklı plajlarının rekor sayıda yabancı turist ağırladığını belirterek “Otellerimize 20 bini Bulgaristan uyruklu olmak üzere, Sırp, Makedon ve Polonyalı turistler akın etti. 6 Ekim’e kadar da doluyuz. 6 Ekim’den sonra da hedefimiz, önümüzdeki yaz sezonunda, mevcut turistlerin yanı sıra Kazakistan’dan da turist ağırlamak” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ayvalık, Balıkesir, Bekir Berk, Berk Otelleri, Sarımsaklı, Sarımsaklı Berk Otel, Sarımsaklı Otelleri, Sarımsaklı plajı, Sarımsaklı Plajları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları