Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sarıkamış otel satışa çıkacak

14 Ocak, 2010 | 10:53

TMSF, Sarıkamış oteli 12 milyon 240 bin dolar muhammen bedelle 1 Mart’ta satışa çıkaracak.

Sarıkamış otel satışa çıkacak Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’ndan yapılan açıklamaya göre, saat 11.00’de yapılacak ihale için 26 Şubat 2010 Cuma günü saat 17.00’ye kadar teklif alınacak.

Açık artırma sonucu, Fon Kurulu onayına sunulacak. Kurulun ihaleye pazarlık usulüyle devam kararı alması durumunda pazarlık ihalesi, 5 Mart 2010 Cuma günü saat 11.00’de, aynı adreste gerçekleştirilecek.

Sarıkamış Otel Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, Toprak Seniteri A.Ş’ye ait Sarıkamış Otel bünyesinde kullanılan ve 6183 sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü hakkında Kanun hükümleri gereğince haczedilen menkul mallar, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 30/07/1998 tarihinden itibaren 49 yıllığına Toprak Seniteri A.Ş’ye verilen kesin tahsis hakkı ile bu varlıkların feri veya mütemmim cüzü niteliğindeki sözleşmeler ve bu sözleşmelerden doğan ancak başlı başına iktisadi değeri olmayanlar da dahil olmak üzere diğer tüm mal, hak ve varlıklardan oluşuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sarıkamış, Sarıkamış otel, Sarıkamış Otel Satış, Sarıkamış otel satışa çıkacak, Sarıkamış otel Şatışta, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Toprak Seniteri A.Ş,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları