Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sarıkamış otel satışa çıkacak

14 Ocak, 2010 | 10:53

TMSF, Sarıkamış oteli 12 milyon 240 bin dolar muhammen bedelle 1 Mart’ta satışa çıkaracak.

Sarıkamış otel satışa çıkacak Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’ndan yapılan açıklamaya göre, saat 11.00’de yapılacak ihale için 26 Şubat 2010 Cuma günü saat 17.00’ye kadar teklif alınacak.

Açık artırma sonucu, Fon Kurulu onayına sunulacak. Kurulun ihaleye pazarlık usulüyle devam kararı alması durumunda pazarlık ihalesi, 5 Mart 2010 Cuma günü saat 11.00’de, aynı adreste gerçekleştirilecek.

Sarıkamış Otel Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, Toprak Seniteri A.Ş’ye ait Sarıkamış Otel bünyesinde kullanılan ve 6183 sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü hakkında Kanun hükümleri gereğince haczedilen menkul mallar, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 30/07/1998 tarihinden itibaren 49 yıllığına Toprak Seniteri A.Ş’ye verilen kesin tahsis hakkı ile bu varlıkların feri veya mütemmim cüzü niteliğindeki sözleşmeler ve bu sözleşmelerden doğan ancak başlı başına iktisadi değeri olmayanlar da dahil olmak üzere diğer tüm mal, hak ve varlıklardan oluşuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sarıkamış, Sarıkamış otel, Sarıkamış Otel Satış, Sarıkamış otel satışa çıkacak, Sarıkamış otel Şatışta, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Toprak Seniteri A.Ş,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları