Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sarı-Kırmızı Kıbrıs Balosu ünlü katılımcılarla gerçekleşti

09 Mart, 2012 | 15:31

Sarı Kırmızı Kıbrıs Balosu ünlü katılımcılar Galatasaray Camiası ve KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu katılımı ile gerçekleşti.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu  ve Kıbrıslı yetkililerle Kıbrıs Merit Hotel’de düzenlenen ‘Sarı-Kırmızı Kıbrıs Balosu’nda katıldı.

Lefkoşa Göçmenköy ‘ de bulunan KKTC Galatasaray Taraftar Derneği’nin yeni lokal binası açılış töreninden sonra gerçekleşen baloda Ünal Aysal yaptığı açıklamada  “Bugün derneğin açılışı vasıtasıyla sizlerin arsında olmak bizler için ayrıcalık. Özellikle karşılaştığımız derin duygular ve sizlerin coşkusu Anavatana dönerken bizleri unutulmayacak anılar ve çok mutlu anlarla uğurluyor” dedi.

KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu ise yaptı açıklamada aramızda Fenerbahçeli kardeşlerimiz de var onlara da hoş geldiniz diyerek başladığı konuşmasına “Bugün KKTC Galatasaraylılarının bir onur günü. Galatasaray’ımızın yeni başkanı bugün aramızda. Gerek yaptığı resmi ziyaretlerde gerek açılışta gerekse bu akşam yemekte bizlerle birlikte olması bizleri onurlandırması hakikaten KKTC tarihine yazılacak güzel günlerden birisidir. Bundan sonra yazılacak tarihlerin Galatasaray yazması düşüncesi ile Galatasaray’a başarılar diliyorum.

Galatasaray sadece futbolda değil yıllardan beri takip ettiğimiz su topunda, yüzmede, atletizmde, voleybolda ve basketbolda bugün Türkiye’nin önde gelen spor kulüplerinden birisidir.

Galatasaray ayrıca bir eğitim yuvasıdır. Bugün Galatasaray Lisesi’nden mezun olanlara baktığınız zaman Türkiye’nin en yüksek makamlarında. Sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın veya dünyanın sayılı işadamları arasında ismini görmektesiniz. Bu kadar büyük bir camianın bizden de taraftarı olmaktan üyesi olmaktan guru duyuyoruz”  şeklinde devam etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Derviş Eroğlu, Galatasaray, Galatasaray Haberleri, Galatasaray Kıbrıs Balosu, Galatasaray Lisesi, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı, Kadir İnanır sağlık durumu, Kıbrıs, Kıbrıs Merit Hotel, Kıbrıs Merit Otel, Kıbrıs Otelleri, KKTC Cumhurbaşkanı, KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Sarı-Kırmızı Kıbrıs Balosu, Ünal Aysal,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları