Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sarhoş Türk yolcu Pegasus uçağında olay çıkardı!

03 Mayıs, 2018 | 10:20

Sarhoş Türk yolcu Pegasus uçağında olay çıkardı!

Kiev – Ankara seferini yapan Pegasus Havayolları’nın uçağında sarhoş Türk yolcu olay çıkardı. Ankara’ya gelmek üzere olan uçağın kapısını açmaya çalışan sarhoş yolcu yerine zorlukla oturtulurken, diğer yolcularla da tartıştı.

Kiev-Ankara seferini yapan Pegasus Havayolları’nın uçağında sarhoş Türk yolcu olay çıkardı. Ankara’ya gelmek üzere olan uçağın kapısını açmaya çalışan sarhoş yolcu yerine zorlukla oturtulurken, diğer yolcularla da tartıştı.

Pegasus Havayolları’nın Kiev-Ankara seferini yapan uçağında sarhoş bir yolcu uçağın kapısını açmaya çalıştı. PC1721 sefer sayılı Kiev-İstanbul seferini yapacak olan TC-CPA kuyruk tescilli Boeing B737-800 tipi Pegasus Havayolları uçağı Ankara’ya gelmek üzere Kiev Zhuliany Havalimanı’ndan kalkış yaptı.

Sarhoş Türk yolcu Pegasus uçağında olay çıkardı

Ankara’ya varmaya 20 dakika kala Türk olduğu iddia edilen sarhoş bir yolcu, Ukraynalı bir yolcu ile tartışmaya başladı. Alkolün etkisi ile de yerinde durmakta güçlük çeken yolcu daha sonra diğer yolcularla da sözlü tartışmaya girdi.

Havada yaşanan o anları kaydeden bir yolcu ise görüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı. Sarhoş yolcunun inişten kısa bir süre önce acil çıkış kapısını açmaya çalıştığını ifade etti.

İşte Kiev – Ankara uçağında yaşanan o gergin dakikalar…

1 saat kadar önce Kiev’den Ankara’ya gelen uçakta yaşadığımız olay. Arkadaş maalesef Türk. Uçuşun son 20 dakikası boyunca sorun yaşadığı bir Ukraynalıyla kavga etmeye çalıştı. Aldığı aşırı alkolden bu sefer herkese sataşmaya başladı. Pegasus uçuş ekibi ise inince polis sizi bekliyor demekten başka bişey yapamadı. İnişe 2 dakika kala acil çıkış kapısını bile açmaya zorladı. Şimdi sorum şu. Uçakta bu tip durumlarda güvenlik önlemi olarak ne yapılabilir? Bu firmadan firmaya değişiklik gösterir mi ?

Cem Pagan paylaştı: 2 Mayıs 2018 Çarşamba

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kiev -Ankara, Pegasus, Sarhoş yolcu, Türk yolcu, Ukrayna,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları