Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sardinya adasında romantik tatil

15 Eylül, 2015 | 07:24

beyonce jay-z sardinya italya Beyonce ve Jay-Z çifti, İtalya’nın turizm cenneti Sardinya adasında romantik bir tatil geçiriyor.

İtalya’nın dünyaca ünlü tatil adası Sardinya, büyüleyici atmosferiyle ünlü isimleri kendisine çekmeyi başarıyor. Ayrılık dedikodularıyla gündeme gelen Beyonce Jay-Z ikilisi, baş başa romantik bir tatil geçirmek için muhteşem doğasıyla bilinen Sardinya Adasını tercih etti.

Çift, Sardinya adası tatilleri sırasında sarmaş dolaş görüntülenerek dedikodulara son noktayı koydu. Eğlenceli vakit geçirdikleri her hallerinden belli olan Beyonce Jay-Z çifti, mutluluk pozları verdi.

beyonce jay-z

Kızları Blue Ivy ile birlikte Sardinya adasının görkemli manzaraları eşliğinde inanılmaz güzellikte detaylar içeren İtalya koylarında tekne turu yapan aile, en kısa sürede tekrar  Sardinya tatili yapmak için gün saymaya başladı. Sardinya Adası Turları için Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beyonce, Beyonce blue ivy, Beyonce italya, Beyonce Jay-Z, Beyonce Jay-Z italya, Beyonce sardinya, Beyonce tatil, Sardinya adası, Sardinya Adası italya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları