Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Saransk’ta, Dünya Kupası’na katılacak ülkeler için özel gün düzenlenecek!

22 Ocak, 2018 | 11:11

Saransk  2018 dünya kupası

Rusya’nın Saransk kentinde, 2018 FIFA Dünya Kupası maçlarını bu kentte oynayacak ülkelerin özel günleri organize edilecek.

Rusya Federasyonu’na bağlı Mordova Cumhuriyeti’nin başkenti Saransk’ın Belediye Başkanı Pyotr Tultayev, kentte Portekiz, Kolombiya, Panama, Peru, Tunus, Danimarka, İran ve Japonya günlerinin düzenleneceğini açıkladı.

Belediye Başkanı Pyotr Tultayev, 2018 FIFA Dünya Kupası maçlarını Saransk’ta oynayacak ülkelerin özelliklerinin incelenmesi için kültür departmanına talimat vererek, “Bu ülkelerin ulusal şarkıları, dansları, folkloru ve misafirlerin damak zevkleri büyük dikkatle araştırılmalı” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Saransk’ta, Dünya Kupası grup aşamasından 4 maç oynanacak. Bu maçlar sırasıyla, 16 Haziran’da Peru-Danimarka, 19 Haziran’da Kolombiya-Japonya, 25 Haziran’da Portekiz-İran ve 28 Haziran’da Panama-Tunus karşılaşmaları olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2018 Dünya Kupası, Belediye Başkanı Pyotr Tultayev, Danimarka, İran, Japonya, Kolombiya, Panama, Peru, Portekiz, Rusya, Rusya 2018 Dünya kupası, Saransk, Tunus,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları