Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sarai Sierra’nın katil zanlısı Laz Ziya’nın ilk görüntüleri ortaya çıktı

19 Şubat, 2013 | 13:55

sarai_sierra_katil_zanlisi_laz_ziya

Cankurtaran’da öldürülen ABD’li turist Sarai Sierra’nın katil zanlısı olduğu iddia edilen kağıt toplayıcısı Laz Ziya lakaplı Ziya T.’nin 6 ay önce çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.

Sarai Sierra’nın katil zanlısı olduğu iddia edilen ‘Laz Ziya’ lakaplı kağıt toplayıcısının 6 ay öncesine ait görüntüleri ortaya çıktı.

İstanbul Cankurtaran’daki bir dehlizde cesedi bulunan Sarai Sierra’nın (33) katil zanlısı olduğu iddia edilen ‘Laz Ziya’ lakaplı kağıt toplayıcısı Z.T. görüntülerde itfaiye ekiplerinin yanına yarı çıplak halde geliyor.

Sarayburnu’nda tren raylarının kenarındaki otların tutuşması sonucu çıkan yangın sırasında Cihan kamerasına yansıyan görüntüde Z.T.’nin yanan alandan yarı çıplak halde çıkarak itfaiye ekiplerinin yanına geldiği görülüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Laz Ziya, Laz Ziya görüntü, laz ziya video, Sarai Sierra, Sarai Sierra cesedi video, Sarai Sierra katili, Sarai Sierra katili video, Sarai Sierra video, Sarai Sierra Ziya T., Ziya T,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları