Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sarai Sierra’nın katil zanlısı Laz Ziya yakalandı

17 Mart, 2013 | 17:01

Sarai Sierra’nın katil zanlısı Laz Ziya yakalandı İstanbul’da kaybolduktan bir süre sonra cesedi bulunan ABD’li Sarai Sierra’nın katil zanlısı Ziya Tanseli Hatay’da yakalandı.

İstanbul’da öldürülen Amerikalı Sarai Sierra’nın katil zanlısı olduğu iddia edilen ve 1.5 aydır aranan kağıt toplayıcısı Laz Ziya lakaplı 46 yaşındaki Ziya Tanseli, Suriye’ye geçmek isterken Cilvegözü Sınır Kapısı’nda yakalandı.

Cinayetin ardından önce memleketi Karabük’e, oradan da Hatay’a gittiği anlaşılan Ziya Tanseli’yi yakalamak için Hatay’da sürdürülen çalışmalardan sonuç alındı.

Sarai Sierra’nın İstanbul’da 2 Şubat’ta cesedinin bulunmasından 1.5 ay sonra, katil zanlısı olarak aranan Ziya T., yakalanarak gözaltına alındı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Hatay Valiliği, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“ABD vatandaşı Sarai Sierra’nın katil zanlısı olarak aranan ve kamuoyunda Laz Ziya olarak bilinen Z.T. 17 Mart 2013 Pazar günü saat 12.00 sıralarında ilimiz Reyhanlı ilçesinde güvenlik güçleri tarafından yakalanmıştır. Şahıs ilk sorgulamasının ardından adli makamlara teslim edilmiştir.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD'li Sarai Sierra, Laz Ziya, Laz Ziya kimdir, Sarai Sierra, Sarai Sierra cinayeti, Sarai Sierra kağıt toplayıcısı, Sarai Sierra katil zanlısı, Sarai Sierranın katili, Ziya Tanseli, Ziya Tanseli yakalandı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları