Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sapanca :Gurme, doğa ve sağlık turizminin yeni adresi

13 Ekim, 2011 | 16:58

Hızla gelişmekte olan Sapanca gurme, gastronomi, doğa ve sağlık turizminin yeni adresi. İstanbul ‘a yakınlığı dikkatleri son yıllarda üzerine çeken Sapanca otelleri hizmette sınır tanımıyor.

Sapanca, İstanbul ‘a yakınlığı ile cazibe merkezi haline gelmeyi hızla sürdürürken şehre yakın fakat şehrin dışında olmanın keyfini misafirlerine yaşatıyor. Sapanca gerek otelleri gerekse doğal güzellikleri ile ruhunu dinlendirmek ve arınmak isteyenler tarafından tercih ediliyor.

İstanbul ‘a yakın bölgeler denilince akla ilk gelen bölgelerden bir tanesi olan Sapanca konaklama tesisleri de ziyaretçilerini kusursuz hizmet anlayışı ile ağırlıyor.

Sapanca Otelleri ; Gurme , ve Sağlık Turizminin yeni merkezi

Sapanca Otelleri gerek muhteşem Spa Merkezleri ile sağlık turizminde gerekse organik ürünlerle hazırlanan dünya mutfaklarının lezzetleri ile gurme turizminde de kendisinden bahsettirmeyi başarıyor. Sapanca Otelleri hafta içi ve hafta sonu konaklamalarında promosyonlarla misafirlerine unutulmaz tatil imkanı hediye ederken SPA Merkezlerinde doğal terapi yöntemleri ile de rahatlık ve huzur sağlıyor.

İstanbul başta olmak üzere bir çok şehre olan yakınlığı,  Sapanca Gölü ve yeşillikler içinde olması sebebiyle son dönemde özellikle kısa süreli tatiller için tercih edilmektedir. Özellikle Sapanca Gölü çevresinde kurulan turistik tesisler ile Sapanca ‘da turizmi her geçen gün canlandırmaya devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doğa turizmi, Gastronom Turizmi, Gurme Turizmi, İstanbul 'a yakın bölgeler, kısa süreli tatil, Sağlık Turizmi, Sapanca, Sapanca Gölü, Sapanca konaklama tesisleri, Sapanca Otelleri, Sapanca Otelleri Promosyonları, sapanca sağlık turizmi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları