Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sapanca :Gurme, doğa ve sağlık turizminin yeni adresi

13 Ekim, 2011 | 16:58

Hızla gelişmekte olan Sapanca gurme, gastronomi, doğa ve sağlık turizminin yeni adresi. İstanbul ‘a yakınlığı dikkatleri son yıllarda üzerine çeken Sapanca otelleri hizmette sınır tanımıyor.

Sapanca, İstanbul ‘a yakınlığı ile cazibe merkezi haline gelmeyi hızla sürdürürken şehre yakın fakat şehrin dışında olmanın keyfini misafirlerine yaşatıyor. Sapanca gerek otelleri gerekse doğal güzellikleri ile ruhunu dinlendirmek ve arınmak isteyenler tarafından tercih ediliyor.

İstanbul ‘a yakın bölgeler denilince akla ilk gelen bölgelerden bir tanesi olan Sapanca konaklama tesisleri de ziyaretçilerini kusursuz hizmet anlayışı ile ağırlıyor.

Sapanca Otelleri ; Gurme , ve Sağlık Turizminin yeni merkezi

Sapanca Otelleri gerek muhteşem Spa Merkezleri ile sağlık turizminde gerekse organik ürünlerle hazırlanan dünya mutfaklarının lezzetleri ile gurme turizminde de kendisinden bahsettirmeyi başarıyor. Sapanca Otelleri hafta içi ve hafta sonu konaklamalarında promosyonlarla misafirlerine unutulmaz tatil imkanı hediye ederken SPA Merkezlerinde doğal terapi yöntemleri ile de rahatlık ve huzur sağlıyor.

İstanbul başta olmak üzere bir çok şehre olan yakınlığı,  Sapanca Gölü ve yeşillikler içinde olması sebebiyle son dönemde özellikle kısa süreli tatiller için tercih edilmektedir. Özellikle Sapanca Gölü çevresinde kurulan turistik tesisler ile Sapanca ‘da turizmi her geçen gün canlandırmaya devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doğa turizmi, Gastronom Turizmi, Gurme Turizmi, İstanbul 'a yakın bölgeler, kısa süreli tatil, Sağlık Turizmi, Sapanca, Sapanca Gölü, Sapanca konaklama tesisleri, Sapanca Otelleri, Sapanca Otelleri Promosyonları, sapanca sağlık turizmi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları