Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Santorini’de Balayı Başkadır…

20 Nisan, 2009 | 14:04

Santorini’de Aşk Başkadır Yunanistan’ın en romantik adası Santorini… Her yıl dünyanın her yerinden birçok turist bu adayı ziyaret ediyor ve bunların çoğunluğunu da yeni evli çiftler oluşturuyor.

Santorini tarihiyle, eğlencesiyle, yemekleriyle, doğası ve muhteşem manzaralarıyla eşinizle geçireceğiniz unutulmaz bir balayına ev sahipliği yapıyor.

Santorini’ye balayı için gelen çiftlerin yanında, Santorini de evlenmek isteyen çiftlerde oldukça fazla.

Romantizm tutkunları kesinlikle bu adayı ziyaret etmeliler.

Adanın resmedilmeye değer harika manzaraları var. Otantik sokaklar, mavi-beyaz evler, eşsiz günbatımı, harika şaraplar, eğlence ve etkileyici bir ada.
Santorini' de Balayi Farklıdır Adayı ziyaret edenlerin çoğunu çiftlerin oluşturması sonucu oteller de butik bir konsept oluşturmuşlar. Adanın merkezi sayılan Fira bölgesinde restoranlardan ve mağazalardan faydalanabilirsiniz.

Ayrıca bölge manzara açısından da oldukça büyük bir şöhrete sahip. Eğer denize yakın bir yerlerde konaklamak isterseniz, Perissa ve Kamari bölgelerini tercih edebilirsiniz.

Unutulmaz bir balayı geçirmek için yapacağınız tek iş Santori’yi tercih etmek olacaktır.

 

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balayı, Fira Bölgesi, Kamari bölgesi, Santorini, Santorini Balayı, Santorini Manzaraları, Santorini Turları, Santorini'de balayı, Santorini'de tatil, Yunan Adaları Tatil, Yunan Adaları Turları, Yunan adalarında balayı, Yunan adalarında gece hayatı, Yunan adalarında tatil, Yunanistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları