Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Santa Cruz de Tenerife Karnavalı Başlıyor

12 Şubat, 2017 | 14:45

tenerife karnavalı ispanya

Santa Cruz de Tenerife Karnavalı Başlıyor. Dünya’nın en büyük ikinci karnavalı olan Santa Cruz de Tenerife Karnavalı Başlıyor.

Santa Cruz de Tenerife karnavalı dünya’nın en büyük ikinci karnavalı İspanya‘nın kanarya adalarından Tenerife şehrinde her sene Şubat’ın 3. haftasında başlayan karnaval, ilk gününde 4 saatlik bir geçit töreni ile başlamakta ve eğlenceler sabaha kadar devam etmekte. Karnavalın son günü ise sardalyanın gömülmesi ‘Entierro de Sardina’ ile karnaval son bulmakta.

Bu seneki karnaval ise Şubat ayının 19’unda başlayacak ve Mart 5’e kadar devam edecek. Karnaval Rio karnavalından sonra dünyanın ikinci büyük karnavalı olarak tanınmaktadır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İspanya, Karnaval, Santa Cruz de Tenerife Karnavalı, Şubat, Tenerife,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları