Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Santa Cruz de Tenerife Karnavalı Başlıyor

12 Şubat, 2017 | 14:45

tenerife karnavalı ispanya

Santa Cruz de Tenerife Karnavalı Başlıyor. Dünya’nın en büyük ikinci karnavalı olan Santa Cruz de Tenerife Karnavalı Başlıyor.

Santa Cruz de Tenerife karnavalı dünya’nın en büyük ikinci karnavalı İspanya‘nın kanarya adalarından Tenerife şehrinde her sene Şubat’ın 3. haftasında başlayan karnaval, ilk gününde 4 saatlik bir geçit töreni ile başlamakta ve eğlenceler sabaha kadar devam etmekte. Karnavalın son günü ise sardalyanın gömülmesi ‘Entierro de Sardina’ ile karnaval son bulmakta.

Bu seneki karnaval ise Şubat ayının 19’unda başlayacak ve Mart 5’e kadar devam edecek. Karnaval Rio karnavalından sonra dünyanın ikinci büyük karnavalı olarak tanınmaktadır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İspanya, Karnaval, Santa Cruz de Tenerife Karnavalı, Şubat, Tenerife,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları